program sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hardark tarafından 11 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar aslında foruma bişiler yazdım ama git gide aşina oldum neyse arkadaşlar degerli hocalarım ben 4 yıldır bu sporla ilgilenmekteyim son 1 yıldır profesyonel düşünüyorum

benim sorunum yüksek müsadenize sıgınarak 2 yıl kıl dönmesi ameliyatı nedeni ve eşimin doğum olaylarından dolayı uzak kaldım herseyden önce benim için en doğru tercihin gösterişli salonlar değilde herseyden önemlisi hoca gelir bu nedenle bende şu anda özür dileyerek salonun ismini vermek istemiyorum daha önce başarılara imza atmış bir salona gidiyorum yaklaşık 1.5 ay falan oldu hoca bana temel ihtiasas programı verdi 21 günlük yani her kas grubundan 1 tane çalıştırcak sekilde bu bittikten sonra 5 haftalık temel ihtisas verdi fakat bu haraketler bana yetmiyor eskiden daha profesyonel haraketlerde calışırdım yani ben eve gidince yorgunluktan uyuyamaz hale gelmek istiyorum
    yaşım 30 kilom 105 boy 1 91 civarında yag oranım düşük ama iyi bir kemik yapısına sahip oldugum kesin

benim gibilirine önereceğiniz bir program mevcutmu su anda amino asit kullanıyorum teşekkür ediyorum

2. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Herşeyden önce programından memnun değilsen bunu önce hocanla konuşmalısın. Bu kadar kendine güveniyorsan hocam benim kaslarım bu programdan uyarı almıyor de. Burda tabi hocanın bilgi durumunu da sorgulamak lazım. Ancak öte yandan sabır da başka bir faktör. Belki de sen erken sabırsızlanmaya başladın. Durumunu direk görmediğim için ne söylesem boş.

Ancak o yada bu şekilde lafı kısa kes de bi program göster diyosan seni animalpak.com daki GDiesel amcaya yolluyorum. Kendisi amatör olması karşın 115 kiloluk bi kas yığınıdır. Ben programını çok beğendim uyguluyorum.
    Buyur adresi:

http://animalpak.com/html/article_details.cfm?section=training&id=330

3. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    öncelikle şunu söylemek istiyorum. salondan çok hocanın bilgisine önem vermeniz çok güzel ve tabi olması gereken de bu. çoğu insan hangi salon daha lüks ise oraya yönleniyor nedense. sanki lüks aletler daha iyi kas yapıyormuş gibi :)

programınıza gelince. hangi kas grubunuzu hangi hareketlerle çalıştırdığınızı yazmamışsınız ama yorucu program her zaman daha iyidir diye bir kural yoktur. hatta antreman sonunda streching hareketlerini yaptıktan sonra tatlı bir yorgunluk hissetmeniz gerek. antreman esnasında tabi son gücünüze , kaslarınız tükenene kadar yapacaksınız ama sonunda bu kadar yorgunluk hissetmemeniz gerek.

haftada 1 gün değilde her kas grubunu 2 kez çalıştırmak gerek. bunu hocanızla görüşün. yada sitedeki programlardan uygun olanı yapın.kolay gelsin.

4. hardark

hardark Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle doğru

size tamamiyle katılıyorum zaten insanlarımızın yapmış oldukları en büyük hatada bu ben her zaman bir salonda machineler değilde her zaman dumbell ve barlardan yana olmuşumdur örnek olarak machine omuz press ile barla yapılan bir military press arasında dağlar kadar fark var emin ol yada bir benc press ile machine penc press arasında bunu yılların tecrübesiyle edinmiş oldum salondaki gösterişli aletlerden cok hocanın gecmişi ve bilgisi benim için çok önemli

tavsiyeleriniz için tesekkür eder saygılar sunarım

5. CURL

CURL Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Re: kesinlikle doğru

bu yazdıklarını bizim tavsiyelerimizle ilişiklendiremesem de eywallah. :roll:

6. duke16

duke16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    uzman çavuş
    Yer:
    bursa
    program yardımı

merhaba arkadaşlar ben 28 yaşındayım 1.77 boyunda ve 73 kiloyum daha önce 1 yıl çalıştım ancak aradan 5 yıl geçti bana uygun bi program hazırlayabilirmisiniz . Çok sevinirim usta dan tavsiye lerini ve görüşlerini bekliyorum (acil)

Sayfayı Paylaş