Program oluşturdum fakat ekipman sıkıntısı var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Addison123 tarafından 16 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Addison123

Addison123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İstediğim kas gruplarını çalıştırmak için siteden programlar buldum ve makaleler okudum. İlk aşamada Inner-Pec(İç Göğüs kası) ve Abdominal(Karın Kası) çalıştırmak istiyorum. Inner-Pec programı için sadece Dumbell yeterli ama Abdominal programında çalışma istasyonu ve Barfiks demiri gerekli. Çalışma istasyonundan kastım Lunging Crunch hareketi. Yeni başlayacağım için ekipmanlar yok evde. İleride sırt kası düşünüyorum.

Malzeme Listesi;
    • Dumbell
    • Çalışma İstasyonu
    • Barfiks demiri

Bu aletleri almak istesem ne kadar tutar? Başlangıç için kaç kiloluk dumbell almam lazım? Alternatif önerebileceğiniz şeyler var mı?

2. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Dumbell : kiloya göre fiyat değişkenlik gösterir başlangıç için para sıkıntınız yoksa 59 kg halterli set almanızı tavsiye ederim fiyati 160 250 arasında değişkenlik gösterir
    Calısma istasyonu : Ortalama 1000 liradır , birçok hareketleri bu alette rahatça yapabılırsın.
    barfiks demiri : 25 ile 40 lira arasında degisir kaliteye göre fark eder..

alternatif olarak hepsiburada.comdan almanı tavsiye ederim.
    Zaten başka yerde böyle fiyata biraz zor bulursun kolay gelsin.

3. Addison123

Addison123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası para sıkıntım var. Daha bir gelişme yokken çalışma istasyonu aldığımda yapıcağım hareketleri bilmiyorum. Ayrıca evde onun yer yok. Dumbell için 6KG'luk 2 tane dumbell düşündüm. İşe yararmı sence?

4. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    bn altıs hg 100 aldm. 420tl ye yanında mekık haletı ve bıleklk hdıye. 2.haftmdym antrenman ypyrm. Kurulumu zvklı para yıg ayarlanblr dumbel set al 20kglık brfksıde kpjda cek.

Sayfayı Paylaş