Program değişikliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve desperados tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Ben 7 aydır body çalışıyorum. Flexor ün verdiği yeni başlayanlar için 2-3 aylık programı denedim ilk onunla başladım. Setleri 4x8 yapıyorum şu anda. Kaldırabileceğim en aşırı yükü 4 sete böldüm. 80 benc yapıyorsam, ilk set 50 sonrları 0n 0n son sete 80 olmak üzere artıyor.Bu ilk programda bir gün gelinip bir gün dinleniyordu. Peki bu süreç içerisinide artık her gün çalışınılan yoğunluk high sensitive veya Max-OT gibi çalışmalara geçebilirmiyim ?Maksadım hacim kazanmak. Bunun için bir sistem kurabilirmisiniz..

By muratkoz24 at 2008-06-07

2. Kafein

Kafein Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Programı hocalar bilirdi bence 2-3 ay için iyi gelişmişsin tabii ilk halini bilmiyorum.. Bir de ağırlık çalıştıktan hemen sonramı çektin fotoyu?

desperados bunu beğendi.
  3. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Hacim kazanmak için benim bildiğim ve yaptığım şey harbiden yüksek ağırlıkların altına az tekrarla girerdim. Bolca karbonhidrat protein neyin alırdım.... Sanırım siteyi gezersen uygun bir hacim programı bulabilirsin.

Bu arada kollar ve mide iyi ancak göğüsler iyi değil. Pozda iyi değil pek birşey göremiyorum.

Body bırakmaman dileğiyle iyi ve sağlıklı çalışmalar.

desperados bunu beğendi.
  4. desperados

desperados Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pc operatör
    Yer:
    istanbul
    Yok bu imkansız body'i bırakmam imkansız gibi benim için bu spor aynı zamanda pisikolojik bir rahatlama seansı gibi.Bu sitede ustalar bizlere yardımcı olurlarsa dualarım kendileriyle olacaktır..Zaten yeterince açıklama yapılıyor bazen bazı konularda kitlendiğim oluyor sağolsunlar yardımcı oluyorlar teşekkürler..:)

5. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0

desperados bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş