program değişikliği ve diğer sorular

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve k1nay tarafından 10 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. k1nay

k1nay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi geceler herkese
    sizlerle paylaşmak istediklerim ve sorularım var
    öncelikle parça parçada olsa 1.5 senedir bb ile ilgileniyorum bu süre içinde gayet geliştiğime inanıyorum örneğin tek seferde 7 şınav çekerken şimdi baya bir zorlayarak 70tane çekebiliyorum ve ilerleyen haftalarda benchpresste 90kg zorlamayı düşünüyorum
    şimdi benim problemim;yaşım 20 boyum 1.79 o konuda iyimserim fakat kilom spora başladığımda 70ken şimdi 65-67 arasında gidip geliyor vucudum eskiden vıcık vıcık yağlıydı şuan karın kaslarım belirlginleşmeye başladı sadece obliklerde biraz sorun var, söylemek istediğim ağırlığı kademe kademe arttırıyorum güçlendiğimide hissediyorum fakat hacim ve dolayısıyla kütle artışını ve definasyonu sağlıyamıyorum görüntü olarak yerimde sayıyorum gibi geliyor ve beni kötülüyebilirsiniz fakat ben bb'i görünüşümü geliştirmek için yapıyorum bi amacım olduğu içinde gerçekten önem veriyorum haftada 14 saatimi buna harcıyorum fakat son aylarda istediğim gibi gelişemiyorum yani 1.5 sene için 66 67kg bana gerçekten az gibi geliyor

programım ise haftanın 5 günü hergün ayrı bir bölge ve karın antrenmanı birgün
    kardio, kardio çok sık yapmıyorum yalnız ayda 2defa falan ve haftada bir gün
    spartacus workout( https://www.youtube.com/watch?v=k9LEjEV2n1Q )

bir sorum daha var supllement kullanmıyorum şuan itibariyle önceden ayrı ayrı birşeyler kullandım ama acemilikten dolayı çok ciddiyetinde diildim bana şuan birşeyler önerebilirmisiniz ve sizde gelişmemi nasıl bir üst seviyeye çıkartabilirim

bu mesajı uykulu uykulu birşeyler paylaşmak için yazıyorum bir eksiğim gözünüze çarpan bir hatam olursa lütfen k.bakmayın

teşekkürler

Sayfayı Paylaş