Program Değerlendirmesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mertkocer10 tarafından 8 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mertkocer10

mertkocer10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim. Her yeni başlayan gibi benimde kafamda soru işaretleri var. Bunları cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

21 yaşındayım 1.83 boyunda ve 74 kiloyum. Göbek çevrem 88 cm. Boy ve kilom oranıma göre göbeğim rahatsız edici seviyede. Göbeğimi eritip aynı zamanda 3-4 kilo almak istiyorum. Araştırmalarımda bunun çok kolay bir şey olmadığını gördüm. Bunun için kendi araştırmalarım ve spor salonundaki hocanın verdiği programla kendime bir yol hazırladım. Programı aşşağıda yazdım yanlış olan bir şey var mıdır bilmek istediğim bu yada şunu çıkarıp şunu eklesen daha faydalı olur diyebiliceğiniz her şeye açığım.

Haftanın 3 günü fitness. Program;
    Leg Press 4x12
    Leg Curl 4x12
    Chest Press 3x10
    Front Lat Pull 3x10
    Shoulder Press 3x10
    Triceps Push Down 3x10
    Biceps Curl 3x10
    Crunch 4xMax
    Knee Up 4xMax
    Back Extension 4xMax
    30 dakika 120-170 nabız aralığında kardio.

Haftanın 3 günü koşu programı;
    İnterval şeklinde
    5 dakika ısınma ardından ( 1 dk yüksek tempo 2 dk normal tempo koşu) bu kısım 3 kere tekrar ve ardından 5 dakikalık soğuma.

Geri kalan 1 gün ise yüzme olarak düşündüm.
    Ayrıca youtubede göbek eritme yazınca çıkan 8 dakikalık bir antrenman var. Her gün bunu uygulasam bir getirisi olur mu ?

Programım 1 gün fitness 1 gün koşu şeklinde devam edip 7. gün yüzme olucak şekilde. Zamanında protein tozu almıştım onuda kullanmayı düşünüyorum düzgün bir yemek düzeni ile. Sizce programımda sıkıntı bir durum var mı ? Bu uzun yazı için özür dileyip cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş