Program önerebilecek olan var mı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve salihburakyavas tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Boyum 180
    Kilom ise 77 ama değişken bir Kiloya sahibim :D . 78e çıkıp 76ya inebiliyor.
    Biraz göbek kısmımda özellikle yanlarda yağlanma var. Yağlanmadan kurtulmak ve Karın Kası yapmak istiyorum. Basketbol oynadığımdan bileklerimi geliştirmek istiyorum. Powerball aldım ve uygulamaya başlayacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Bulunduğum yerde spor salonu yok malesef. Evde yapacağım ne yapabiliyorsam. Ne yapmalıyım,nezamanlar,nasıl.? Hepsini bana anlatabilecek olan varsa çok teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:04 ----------

Basketbolcu olduğum için tek Amacım Kas yapmak değil. Sadece yağlardan kurtulup gerekli miktarda Kasa ve dayanıklılığa sahip olmak. Buyüzden karın kası geliştirmek istiyorum.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    P90X programını uygulayın tam anlattığınıza uygun bir program aşırı bir kas yapmaya yönelik bir program değil , evde yapılıyor , yağları yakmanızda yardımcı olucaktır...

3. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Programı sitede araştırma butonundan bulabilir miyim.?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:55 ----------

Bir yerde okuduğuma göre eğer daha önce hiç yapmadıysan öncelikle P90 önerenler var. İnternetten sanırsam satılıyormuş herşeyiyle beraber. Uygulama videolarını ve gerekli malzemeleri bulamadım ama yardımcı olurmusun.

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Uygulama aletleri barfiks demiri , dumbell (dumbell yerine direnç lastiği olabilir) , sınav barı (aslında gereksiz) yer hareketleri icin mat bir tarzda bir şey veriyorlar eğer dvdsiyle birlikte satın alırsanız.ama evet spor pek yapmamış biri isen p90 kullan diyorlar oda Tony Horton'un yaptığı bir program.p90'ın download linklerini bilmiyorum internetten araştırmalısın netten bulursun..

5. salihburakyavas

salihburakyavas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    İnternetten dvd aldığım zaman gerekli malzemeleri yanında veriyorlar mı.? Yoksa hepsiin benim kendim ayrı mı almam lazım.?

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ben satın almadım ama google a yaz kendi sitesinden bak ama veriyorlar yazmışlar forumlarda..ama internetten download linkini bulup , bir barfiks demiri alarak ve dumbell alarak programı uygulama şansın var diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş