program çeşitleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve awesome tarafından 13 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar size bir kaç sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim. 8 aylık spor geçmişim var.salona gidiyordum ama bırakıcam o yuzden size program yapmada tavsiyenize ihtiyacım var. madde halinde sormak istiyorum..
    1) haftada 4 gün ikişer bölge olarak çalışcam. sizce bu program. göğüs-triceps sırt-kanat-biceps omuz bacak şeklindemi olmalı triceps le biceps in yerını mi değiştirmeli yoksa biceps tticeps bir güne alınıp göğüsle sırt kanat mı çalışmalı
    2) set sayısı kaç ile kaç arası olmalıdır. bu setleri örneğin göğüs biceps programında kaçını göğüse kaçını biceps e ayırmalı

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    1) gögüs-biceps, sırt-kanat-bacak, omuz-triceps şeklinde daha vermli olur programın

2) set sayısı önceki antremanlarına göre değişir ama 4 set uygundur diye düşünüyorum. tekrarı sorarsanda 6-10 tekrar arası kalman en iyisidir. pramit yapacaksan 10-8-6-4 yapabilirsin. örnek olarak gögüs 1. hareket 4x8 2. hareket 4x8... biceps 1. hareket 4x8 2. hareket 4x8...

Sayfayı Paylaş