Programıma Bakarmısınız?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve supremam tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. supremam

supremam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Uploaded with ImageShack.us
    192 117 KİLOYUM VE ZAYIFLAMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM 10 GÜNLÜK ADAPTASYONDAN SONRA BUNA BAŞLATTI 4. GÜNÜMDEYİM YANİ BUGÜN OFF
    PROFESYONEL BASKETÇİYİM VE EN KISA ZAMANDA KİLO VERİP AYAKLARIMI VE OMUZLARIMI GÜÇLENDİRMEM LAZIM(UÇMAK İSTİYORUM DESEM YERİDİR.BU KİLOYLA 60 CM SIÇRIYORUM.)BU PROGRAM BANA UYGUNMUDUR?
    15 TEKRAR YAPIYORUM TÜM HAREKETLERİ .BİDE KENDİME UYGUN KİLOYU NASIL ANLICAM...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bide sanki ayaklarimda sikilaşma yerine patlama ve şişme oluyo anlamadim fotosunuda çekicem

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bu programı hocan mı yazdı ? dumbbell uzatma nedir ilk defa duyuyorum hele konsantrasyon 3 x 12 hareketi merak ettim doğrusu bence programı değiştir derim hemen forumda örnek bir program bulabilirsin kendine ayrıca zayıflamaya yönelikse cardiyo yapmalısın setler hafif ağırlıklı uzun olmalı bisiklette 15 dakika koşu bandında filan 15-20 dakika bunları yazmamış mı hiç bence imkanın varsa ilk önce salonu değiştirmekle başla derim

3. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Bu şimdi definasyon programı mı?

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bu şimdi güçlendirme idmanımı ? !!! antrenörün çok şakacıymış. idman programında doğrudan cok yanlışlar var. sitede çok daha güzel idman programları var.

5. kayipgemim

kayipgemim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kağıdın üstünde definasyon yazıyor ama kardio programı yok. Bana biraz ilginç geldi. Birde göğüsten 10 hareketi bir güne yazmış. Ne kadar hafif kaldırılsada buna takat ve kolların gücü yetmez diye düşünüyorum.

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    10 göğüs yok 6 göğüs 4 biceps var

Sayfayı Paylaş