Programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Knight5 tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Knight5

Knight5 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    programım muhtemelen bugün değişecek fakat değişirken ben de hocalara öneri yapmak açısından şuanki programımı yazayım. bugün itibariyle 3. ayıma girdim.
    yürüyüş bandı = 40 dk , 6 hızında
    bisiklet = 20 dakika, 4 seviyesinde
    sit-ups =3x20
    knee ups =2x20 (bunu yapmıyorum)
    leg rais = 2x20 ( bunu yapmıyorum)
    dam side bend /twister = 2xmax (buna rakam verseniz iyi olur şu kadar yap gibisinden)
    bench press machine =4x15
    lat pul downs= 4x15
    shoulder press machine = 3x15
    dumbell lateraş raises = 2x12 (bunu 5 kg ile yapıyorum sizce kaç kg ile yapmalıyım)
    preacher curl machine =2x12
    push downs = 2x12
    lex extension = 3x15
    lug curl = 3x15
    dış bacak adduction =3x15
    bu program biraz ağır mı :D.
    bir de birisi yürüyüş ve bisikletin su kaybından öteye geçmediğini,bunların çok yaptırılıp su kaybettirip kilo verdirdiğini söylemişti.
    yani boşuna yaptığımızı, ne derece katılıyorsunuz ? herkes bildiği kısmı yazsa güzel şeyler çıkar bu konudan diye düşünüyorum ,şimdiden teşekkürler.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    belli bir nabza gelince vücut yağ yakar örn 110 . bunun dışında dediginiz doğru su atar vücut ama o tempoyu yakalar o tempoda yürür bisiklet binerseniz yağ yakımı yeterli düzeyde olur . 2.mevzu yapmadığın hareketler sana çok şey kaybettiriyor neden yapmıyorsun ? program ağır degil kendi vücudunu dinle ağırlığı ona göre artır

Sayfayı Paylaş