Programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferodulger tarafından 2 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Abilerim ve Kardeşilerim Size Programımı Yazıcam Altındada Sormak Istedıgım Sorular Mevcut(Body Yenı Basladım)

Oturarak Düz Mekik 3x15
    Yatarak Ters Mekik 3x15
    Side Bent 3x100
    Twist 3x100

Makinede Bench Press 3x12
    Polaris Makinesi Göğüs Sıkıştırma 3x12

Oturarak Kablo Çekiş 3x8
    Oturarak Barfiks Çekiş 3x8

Makinede Dirsekten Aşağı İtiş 3x18

Ayakta Halterle Pazu 4x8

Ayakta Dambılları Yana Açış 4x8

Leg Curl Makinesi 3x8
    Leg Ekstansion 3x10

Yürüyüş 10dk(Arada Ben Dışarı Cıkıp Koşuyorum)
    Bisiklet 10dk

Vücut Ölçüm:
    Göğüs:101
    Göbek:106
    Boy:1.87
    Kilo:87

Evet Arkadaşlar Gogusumun Buyuk Olma Nedenı Yaglı Olması Çok Abartılcak Şekilde Kötüdeil ama gene buyuk ve yaglı ben nefret edıorum bunun nedenı eskıden cok kıloluydum ama 20kilo wermıstım ve bunu cok kısa surede vermıstım kafaya takıp. bu cok kotu oldu gogusumde sarkma oldu herneyse sorunum şu gogusumu kas yapmak ıstıorum adama anlattım derdımı bu programı werdı ama normal bench press yok ben dusunuyorumkı adam benı hantalmı sandı ondanmı wermedı ama birşey demek ıstemıyorum hocama bılgısı wardır dıe ama 2.ay wermezse konusacagım hantal felanda deılım herzaman bı spor yaptım kılo werdıgımden beri. Neyse başlıyalı 2hafta oldu sızce bu programla, 1 ayda gene duzgun güzel bir şekil alırmı göğüs yoksa 2.ay werdıgı programlamı olur dıorsunuz 2.ay 4tane gogus hareketı oluyor. eğer dersenız kardeşim bak ben sana güzel program yazayım ben harfıyen not alırım hocama gotururum konuşurum. sizce evde ekstra ne yapayım barfiks demeyın sadece asılı kalabiliyorum evdekı demirde :D şınav yaparım ve yapıyorumda. yardımlarınızı beklıyorum yorumlarınızı,önerilerinizi vs vs İyi Forumlar

Sayfayı Paylaş