Programım sizce iyi mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve keremenes tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. keremenes

keremenes Guest

selam abilerim ben 14 yaşındayım...1,82 boy,94 kiloyum bu programı uyguluyorum....

Pazartesi 1.Gün - Göğüs
    Salı 2.Gün off
    Çarşamba 3.gün Omuz

Perşembe 4.Gün Off
    Cuma5.Gün arka Kol

Cumartesi 6.gün Off
    Pazar 7.gün ön kol

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

10*12 yapıyorum linkteki her hareketi hergün 200 gr. toplam tavuk yiyorum.+hergün 1 tane ton balığı (80gr.) sabahları,antremandan sonrada limonata kendim yapıyorum+muz kullanıyorum...sabahlarıda yumurta akı+muz+süt+nesquik karıştırıp içiyorum...bide hergün 3lt su içiyorum program iyi mi?bide su soğuk olursa bişi olur mu? şimdiden teşekkürler.....daha başlayalı 1 hafta oldu...temmuzda da salona başlıcam....;)

2*2 dumbella çalışıyorum 2 tane 5kg.da war ama onlar ağır olur diye 2 yapıyorum..2 ay sonra 5'e geçicem....

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mayıs 2008
  2. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşa göre boy pos maşallah.
    Sırt, mide vs. çalışmıyorsun?
    Bence ağırlık çalışmaya başlamak için 2-3 yıl daha bekle. Şİmdili yüz basket oyna falan

3. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba keremenes...
    Gerçek anlamda spor yapmak istediğin gayet açık ve ortada, tebrikler. Programın da SPIKE'ın dediği gibi bölge eksiği var. Örneğin Cuma gününe + sırt, pazar gününe + karın bölgelerinide ekleyebilirsin. Bütün bunların yanında hergün Bodyforumtr'de olur, okur ve uygularsan daha da çok şey öğrenirsin...

Vazgeçme, erteleme, üşenme...

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. keremenes

keremenes Guest

teşekkür ederim abilerim cwaplarınız için bi kaç link daha buldum we bu programı uygulucam inşallah

Pazartesi 1.Gün – Göğüs+bilek
    Salı 2.Gün off
    Çarşamba 3.gün Omuz+biceps

Perşembe 4.Gün Off
    Cuma5.Gün arka Kol+kalça

Cumartesi 6.gün Off
    Pazar 7.gün ön kol+karın

5. SPIKE

SPIKE Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Kalça mı??
    Bari bacak yaz yahu. Şimdi bunların hareket isimlerini yaz desem o da çok acayip çıkar gibime geliyor. Bu iş forumla falan da öğrenilmez. Bir salona gidip bir de düzgün kitap edinmeni öneririm.

Sayfayı Paylaş