Programım sizce doğru mu ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zzaza tarafından 29 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zzaza

zzaza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar

Vucut geliştirmeye yeni başladım ve adaptasyon kısmını bitirdikten sonra hocam bi program uygulamaya başladı ama bana pek işinin ehli gibi gelmedi buraya da bi danışmak istedim program hakkında yorumlarınızı bekliorum

1. Gün

Bench press
    incline dumblel fly
    İncline Z bar press

Barbells curls
    hammer curls

2. Gün

İncline barbell press
    Dumble shoulder press
    Z bar la Ön omuz

Pullover
    cable pushdown
    low pulloy
    lat machine

Herhün düz/ters mekik ve koşu

Yaşım 21 Boy 186 kilo 78

yorumlar için şimdiden teşekkürler.

2. Yiko

Yiko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum kaç aydır yaptığını falanda belirtirsen daha iyi olabilir benim açımdan.
    Programa gelirsek; Programın tamamen bölgesel çalışma bu tarz bölgesel çalışma programlarıyla diğerlerine nazaran daha iyi verim alabilirsin. Kilon çok fazla gelmedi koşu niye vermiş anlayamadım eğer bel bölgende karın bölgesinde yağlanma varsa bunlar mekik çakı twist gibi hareketlerle giderilebilir . Aksi takdirde beslenmen de düzgün değilse enerjiyi proteinlerden parçalamaya başlarsın boyle birşeyin olmaması için karbonhidrat tüketmelisin.Nasıl olsa vucut ilk olarak karbonhidratları - yağları- ve proteinleri parçalamaya başlar koşu yapıcaksan karbonhidrati fazla al ki proteinlere atlamasın hatta bana kalsa koşu yapma temiz beslen bol mekik yana esneme yap o yağlar kısa sure icinde tamamen gider . Ben hocana karşı gelmemen için böyle birşey soyledim :lol: Vucudunla ilgili çok fazla bilgi vermedigin icin şimdilik bunları soyleyebiliyorum. IYI ANTREMANLAR!

zzaza bunu beğendi.
  3. zzaza

zzaza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler hocam bel ve göbek çevresinde biraz yağlanma var sanırım o yüzden koşu vermiş olabilir adaptasyonu yeni atladım yani bu 2. ayım diyebilriz antrenman olarak.

Yiko bunu beğendi.
  4. zzaza

zzaza Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi bayramlar,

Bu hafta salonu kullanamayacağım için program sanırım biraz aksayacak bunun için mekik ve şınav çalışmayı düşünüorum.

Android google play de karın bölgesi için bir program buldum ilgilenenler bakabilir boşta kalmamak adına

Caynax A6W

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş