Programım Kas Kaybına Neden Olurmu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Melih. tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Melih.

Melih. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar merhaba 3 aydır evde dumbell ıle calısıyordm body salonuna 1 aydır gıdıyorm agırlık antremanından once 15 dk kosu bandı 10-15 dk elıptık 10-15dk bısıklet kardiyodan sonra agırlık calısıyoduk performansı etkıleyınce kardiyoyu sona aldık agırlık antremanı bıttıkten sonra kardiyo yapıyoruz salonda bazı arkadaslar kosabıldıgın kadar kos dıyolar bazılarıda kas yıkımına neden olur ne yapıcagımı sasırdım flexor hocanın actıgı konuyu okudum amacım Karın Bolgesındekı yagları atmak ama kas yıkımına sebep olmadan
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/neden-rl-k-antremandan-sonra-t26691.html

kısaca soyle anlatayım salona gırdıgımde 5 dk kosu bandında ısınıyorm ve agırlık antremanına baslıyorm ve bıttıkten sonra 15dk kosu bandı 9km hızda kosuyorm 15dk elıptık 15dk bısıklet bu sekılde kas yıkımına neden olurmu

kısacası agırlık antremanı calıstıgım gunlerde nasıl kardıyo yapmam lazım? kardıyoyu baska gune aldıgım zaman nasıl bır kardıyo uygulamam lazım?

kafam cok karısık yardımcı olursanız cok sevınırım :confused: setleri 3x12 yapıyorm
    Boy 1.88
    kılo 83

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aynı anda hem yağ yakıcak hemde kilo olarak kas kazanmak istiyorsun,bu kolay değil sen caridona devam ve ağırık çalışmana da devam et ancak bol proteinli beslenemni aksatma..bu şekilde alacağın kilolar direk kas olarak sana yansıyacaktır.Burda amaç yağ verirken ( haliyle kilo veriyorsun) bu arada aldığın kiloları kas olarak alman.buda 0 karbonhidratlı bol protein..yani senin günlük ihtiyacın olan protein miktarın : 165 grm proteindir...bunu karşıladığın sürece yağ yakmaktan korkma...

kolay gelsin...

3. Melih.

Melih. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    cok tesekkur ederım 2 sene oncesı 98 kılodan sadece pc basında oturup su ıcerek 85 kıloya dustum :D yanı oturdugum yerde terlıyorum acayip kilo atıyorum.. o zaman protein agırlıklı beslenmeye devam yaglı yıyeceklerıde yemıyorum programada devam

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    aynen dediğin gibi...:) malesef bende çok aşırı terliyorum aslında biz spor yapanlar için çok iyi bir durum ancak işte tişörtlerde falan kötü oluyor duş alıyorum dışarı çıkıcam tişörtü bir giyiyorum koltuk altı ,sırt ter içinde :D.....hayırlısı artık vardır bir hikmet herşeyde...

Sayfayı Paylaş