Programım hakkında...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve achilleus tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize iyi akşamlar.
    Siz ustalara 1-2 sorum olacak. 2010 Eylül ortasından 2011 Şubat sonuna kadar elimden geldiğince düzenli, doğal beslenme ve barfiks ile form tutmaya çalışıyordum. Gücümde artış oldu, kol çevrem soğuk 36,5'u vuruyor. Haftaya pazartesi başlamakla birlikte 2 ay araya son vereceğim inşaallah. Bu başlamayla beraber birkaç ay boyunca takip edip sonra almaktan vazgeçtiğim Optimum Nutrition Whey %100 Whey Gold Standard kullanmak istiyorum. 18 yaşına basmak üzereyim. İlk kez takviye kullanışım olacak. Sizce bu ürünü her gün birer ölçek kullanmam (off günlerde sabahları, on günlerde hemen antrenman sonrası) ne gibi faydalar getirir? 2 ay uzun bir süre, kullanmaya başlamak için 3-3,5 ay beklemelimiyim?
    Son yaptığım antrenman programım 3'er setten sabah 36 akşam 36 tekrar. Bunda bir oynama yapmalımıyım mesela çalışma gününü iki programa bölüp 72 çekmek yerine tek çalışmada (sadece akşam gibi) 50 çekmek mi uygun olur? Veyahut başka önerileriniz? Şimdiden teşekkür ederim.

2. achilleus

achilleus Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyu halen çözemedim. Bu konularda bilgi sahibi biri açıklarsa memnun olurum.

Sayfayı Paylaş