programım hakkında yorum yaparsanız sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karincayegen tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. karincayegen

karincayegen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    kütahya
    bundan 4 sene önce vg yaptım. fakat 2 ayda hiç bir gelişme olmadı. okulumdan dolayı şehir değiştirmek durumunda kalınca öyle bıraktım gitti. şimdilerde bu forumda edindiğim bilgiler sayesinde anlıyorum ki o dönem beslenmeme hiç dikkat etmemişim. daha sonra hep içimde ukte olarak kalmıştı ve bu forumu buldum. bulunduğum yerde salona gitmek sıkıntı olduğu için evde çalışmaya başladım. ilk zamanlar şınav ve mekik çalışıyordum. sonra iki adet dambel aldım ve öyle çalışmaya başladım. 1 aydır çalışıyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum. yavaş yavaş gelişmeye başladı vücudum. burada görülen hareketleri 3x8 yapıyorum. https://www.bodyforumtr.com/vbforum...-ile-calisma-programi-yapilis-sekli-8554.html
    programı aynen uyguluyorum pazartesi göğüs-biceps-karın salı günü off çarşamba omuz-triceps perşembe off cuma sırt-bacak cumartesi ve pazar off. evde çalıştığım için sırt çalışmamı sadece dambelle olan hareketi yapabiliyorum o da 3x3x8 şeklinde. şimdi benim kafama takılan acaba yeterli antrenman yapmıyor muyum? yani dinlenme sürelerim fazla mı? bana bu konuda bilgi verirseniz siz değerli forum üyelerine minnettar kalacağım. şimdiden teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:03 ----------

bu arada 24 yaşında 52 kiloyum boyum da 1.68.

2. karincayegen

karincayegen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    kütahya
    evet kimse bir şey yazmadığına göre doğru yoldayım demektir. saolun arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş