Programım hakkında yorum ve önerileriniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve QuantuM tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. QuantuM

QuantuM Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    İlk önce böyle kaliteli ve işlevsel bir site hazırladığınız ve bu işle uğraşanları gerek profesyonel gerekse de yeni başlamış olsun bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Gittiğim spor salonundaki hocanın hazırlamış olduğu programları aşağıda yazacağım. Bu programlar hakkında eleştiri ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

1.Program:

-Incline Sit Up 3*10

-Çakı hareketi 3*10

-Bir karın hareketi daha var ama adını bilmiyorum tam böyle oturup göğsünüzü bi yere dayayıp ağırlıyı ayarlayıp göğsünüzü dayadığınız yeri aşağıya doğru itiyosunuz 3*10

-Bench Press 3*8

-Incline Bench Press 3*8

-Dumbell Flying 3*8

-Seated Alternate Dumbell Curl 3*8

-Standing Barbell Curl 3*8

-Leg Press 3*10

-Leg Extension 3*10

-Leg Curl 3*10

2.Program :

Karın ve Mide hareketleri aynen geçerli bu programda da

- Shoulder Press 3*8

- Dumbell Lateral Raise 3*8

- Z barbell çeneye çekiş 3*8

- Bent - Over Lateral Raise 3*8

- Enseye Press de programda vardı ama forumda verdiği zararları okuyunca programdan çıkarttım.

- Standing Cable Push Down 3*8

- Dumbell French Press 3*8

- Mideye Çekiş 3*8

Programım bunlar arkadaşlar . Yaklaşık üç haftadır gidiyorum, haftada dört kere yani her programı haftada 2' şer kez uygulamış oluyorum.

Boy : 1.80
    Kilo: 63

Ulaşmak istediğim hedefin bir resmini de koyuyorum ki fikir saibi olabilesiniz :

http://1.bp.blogspot.com/_4jevx00P-.../hgiBRTaNW0M/s1600-R/zac_efron_1196473461.jpg

Bu konuda fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden teşekküler...

2. enderxxxx

enderxxxx Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    koydugun resme bakılaraktan hedefin çok uzak deil tabi bu senin beslenmene disiplinine antrenman bilgine ve verimine göre değişir.

Sayfayı Paylaş