Programım Hakkında Yardım Edebilirmisiniz Arkadaşlar ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve byzkin tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar ben 18 yasındayım 63 kiloyum 2.5 aydır bu sporu yapıyorum basladıgımdan beri 4 kg alabildim ve 2 aydır bu programı uyguluyorum sizce programda eksik fazla veya hata varmı sizde görüşlerinizi yazarsanız sevirim şimdiden teşekkür ederim.
    1.Gün

Bench Press 3 x 10
    Inclıne Bench Press 3 x 10
    Declıne Bench Press 3 x 10

Alna Pres 3 x 10
    Push Down 3 x 10
    Push Down (Ters) 3 x 10

2.Gün

Lat Machıne 3 x 10
    Cable Rowıng 3 x 10
    Dumbell Rowıng 3 x 10
    Barbell Rowıng 3 x 10

Barbell Curl 3 x 10
    Scott Curl 3 x 10
    Hammer Curl 3 x 10

3.gün

Military Pres 3 x 10
    Dumbbell Lateral Raises 3 x 10
    Latarel 3 x 10
    Trapezius 3 x 10

Leg Pres 3 x 10
    Leg Extension 3 x 10
    Leg Curl 3 x 10

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:37 ----------

Arkadaşlar Yardımcı Olabilcek Kimse Yok mu ? :/

2. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    50 Kişi Konuyu Görüntülemiş Kimsenin Doğru Yada Yanlıs Diye Söyliyebilceği Görüşü Yok Mu?

3. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Haftada kac gun antreman yapiyorsun, beslenme programin nasil. Bunlarida bilmeden, programina bakip aha burda hata var bu yuzden gelismen yavas diyemeyiz zaten. Ha programinda gorunen hata, gogus ustune triceps calisman + sırt kanat ustune biceps, onlarin yerini degistirirsen senin icin daha iyi olur. Gogus+biceps, Sırtkanat-triceps seklinde daha iyi verim alirsin. Ama dedigim gibi tam bir yorum yazabilmemiz icin beslenmeni ve kac gun antreman yaptiginida yazman lazim.

byzkin bunu beğendi.
  4. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde Aldıgım Olumsuz Görüş Bu konudaydı bunu doğrulamak istedim tesekkür ederim haftada 3 gün calısıyorum beslenmeye gelincede antreman öncesi sorası aldıgım proteine dikkat ediyorrum ediyorum kilo konusunda sıkıntım yok genetik oalrak zor kilo alan birisiyim bu kadarınada şükrediyorum zamanla olur diye

5. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Sadece antreman öncesi ve sonrasi degil butun gun protein agirlikli beslenmelisiniz. Özellikle kahvalti en önemli öğündür, gece boyunca aç kalan vucudumuza bol miktarda protein sağlamaliyiz kalkar kalkmaz. Gunluk bir sporcunun protein ihtiyaci Birim kutlen basina 1.5-2 gr arasidir. Yani sizin gunluk protein ihtiyaciniz 100-120 gr arasidir.

6. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Elimden Geldiğince 120 gr civarında protein alamayı cabalıyorum ama bunu sade gıdalardan almak zor gibi takviye olarakta
    Hardline Nut. Progainer 4.5 kg almayı planlıyorum

Son düzenleme: 15 Mayıs 2010

Sayfayı Paylaş