Programım doğru mudur?Lütfen yardım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve theincredible tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. theincredible

theincredible Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    22 yaşında 181 boyunda 79 kiloyum. Bel çevrem biraz yağlı 96 cm, kolum 34 cm. Daha önce body geçmişim var fakat uzun bi ara verdim yeniden başladım ilk ay programım. Antrenman başında 4 km koşu bandında 7 temposunda yürüyüş, ardından ağırlık çalışıyorum göğüs-pazu, omuz- arka kol, kanat-bacak bunların hepsi ayrı gün ve her gün 250-200 mekik çekiyorum. Beslenmem iyi, karbonhidrat sabahları alıyorum akşam daha çok protein ağırlıklı besleniyorum. Bel çevresi inceltmek ve hacim yapmak istiyorum, sizce programım doğru mudur. Haftada 6 gün bu programı uyguluyorum. Sizce programım doğru mudur yoksa 1 gün ağırlık 1 gün cardio çalışarak hem ağırlığı hem de cardio derecesini artırsam daha mı iyi olur ?(mesela 5 km yürüsem 200 mekik çeksem gibi...) Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Full body programi oneririm,kilo vermene cok cok daha yardimci olur,3 gun cardio 3 gun full body yaparsin ve kilo verdikce cardio yu azaltirsin, karin kaslari kac mekik cektigine gore cikmaz,iyi beslenmen ve dogru hareketlrri yapman lazim,tek mekik cekerek de ksrin kaslari cikmaz, cok cesitli hareketler var basarilar.

3. theincredible

theincredible Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasları için karbonhidratı azalttım ekmeği kestim, sabahları 75 gr yulaf ezmesi ve 3-4 yumurta yiyorum. Akşamları da haşlanmış tavuk-ton balığı, pilav yiyorum ve ekmek yok, beslenmem bu şekilde.

4. theincredible

theincredible Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasları için karbonhidratı azalttım ekmeği kestim, sabahları 75 gr yulaf ezmesi ve 3-4 yumurta yiyorum. Akşamları da haşlanmış tavuk-ton balığı, pilav yiyorum ve ekmek yok, beslenmem bu şekilde.

Stygia bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş