programım doğru mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve josseph84 tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. josseph84

josseph84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben flexor abimizin programını uyguluyorum

1. gün göğüs kol

2. gün omuz arka kol

3.gün dinlenip 4. bacak ve 5. gün ve 6. gün tekrar ilk iki gün programına dönüyorum 7. gün tekrar istirahat

1. gün göğüs kol arasına ve 2. gün de omuz arka kol arasına göğüs yayı egzersizleri sıkıştırıyorum

işte bu noktada problem başlıyor. a32

1. gün göğüs çalışmasından sonra göğüs açma, testere ve okçu yapıyorum göğüs yayıyla ancak bunun fayda sağlayıp sağlamadığı konusunda kararsızım.

acaba bu fayda yerine göğüs çalışmamı kötü yönde etkiliyor olmasın.

2. gün de omuzdan sonra günaydın, kanat açma ve belden ççekiş yapıyorum bunda da aynı düşüncelerim var?

ayrıca sürekli el yayı yapsam (tv izlerken, açıköğretim sınavına çalışırken vs..) sorun olur mu? daha doğrusu gereksiz bir çalışma mı?

teşekkürler...

2. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı şeyleri bende yapıyorum şuana kadar bir sorun olmadı aksine yararı oldu kasları göğüs çalışmamda fazla yoramıyordum ancak sonra okçuyu da ekledim bence bir zararı olmaz böyle devam et.El yayı hakkında ise bir sorun olmaz ancak veriimin düşer onuda programlı ve düzenli yaparsan daha iyi sonuç alırsın

3. josseph84

josseph84 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman el yayını da antrenman günlerinde kullanayım... gece gündüz, sabah akşam, zırt pırt gibi plansız olmasın...

4. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    Evet aynen öle olmalı verimin daha çok artar

Sayfayı Paylaş