Programımı ikiye bölmeliyim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Gye Baek tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli arkadaşlar hepinize selamlar,

Yarın okula kaldığım yerden devam etmem gerek, ben de bundan istifade hem 4 aydır değiştirmeden devam ettiğim programımı değiştirmek hem de okula uygun bir hale getirmek istiyorum.

4 ay kadar önce açtığım konu burada, yani şu an bu linkte paylaştığım programı değiştirmem gerek.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ayla-n-al-ma-program-t54098.html

40-45 dakka kadar ağırlık antremanı yaptıktan sonra 40 dakika da bisiklet yapıyorum normalde. Şimdiki fikrimse sabah erken kalkıp kahvaltı yapyıktan 45 dakka sonra bisiklet yapmak, sonra okula hazırlanıp okula gitmek ve okuldan döndükten sonra ağırlık antremanı uygulamak. Sizce bu uygun mudur? Bu yazın bayağı kas aldım, fakat karın bölgemdeki yağlanma bitmek bilmedi. Öteki yaza kadar iyice kaslanıp karnımda kalan yağları da o yaz yakmayı planlıyorum.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

2. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an programımı belirlemek zorundayım, bilgi sahibi arkadşalar yanıt gönderirlerse çok minnettar kalırım. Sorumun özeti şu aslında, sabah okulum 8.50de ve ben evden 8.30da çıkmak zorundayım. Bu yüzden 7de kalktığımı varsayarsam gerekli supplemantları alıp 25 dakka bekleyip spora geçtiğimde saat 7.25 olacak, 40 dakka bisiklet çevirdiğimde saat 8.05 olacak, sonra hemen banyo ve kahvaltı yapıp çıkmam gerekecek. Eğer kahvaltıyı başa alırsam, en az 1 saat beklemem gerekecek, ki bu da saatin 8 olması, benim de ancak 30 dakka biisklet çevirir çevirmez koşarak banyo bile yapmadan okula gitmemi gerektirir. :D

Sayfayı Paylaş