Progainer-Aminoasit-Glutamine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bodybalance tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodybalance

bodybalance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba;
    Ben yaklaşık 1 aydır progainer-aminoasit kullanıyorum. Kilo almak istiyorum ve 2. ayda glutamine-progainer-aminoasit kullansam nasıl olur? Glutamine kilo aldırmada başarılı mı?

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Yaş boy kilo hedef spor geçmişi? Glutamin bir aminoasit çeşididir. Kilo almak sadece gün içinde aldığım kaloriyle alakalı.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. bodybalance

bodybalance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 18 boyum 1.75 kilom 54.3, hedefim fit bir vücuda sahip olmak. Beslenme durumum da iyi, karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Spor geçmişin? Kaç aydır yapıyorsun bu sporu?

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. bodybalance

bodybalance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.5 sene bu sporu yaptım, sınavlar nedeniyle 5 ay kadar ara verdim, 1 ay önce tekrar başladım. Ama 11 senedir başka sporlar ile uğraşıyorum.

6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kilon boyuna göre çok az sana tavsiyem kalori hesabı yapıp günlük yaktığın kalorinin en az 500kcal üzerinde alman. Karbo ağırlıklı besleniyorum demekle olmaz, yetmez. Günlük en az kilon*2gr protein *3-4gr karb *1gr kaliteli yağ alman lazım.

Ayrıca gainer gereksiz şeker dolu ve taş çatlasın 1 ay giden pahalı ürünler. Ona vericeğin parayla kilo kilo tavuk,bulgur depola eve onları tüket. Glutamine de gerek yok. Zaten dışardan alımının kas gelişimi üzerine etkisi kanıtlanmış bir ürün değil. Sana tavsiyem şu an için birşey kullanma sadece beslenmeni dediğim şekilde düzenle. Şu an takviyelerden alacağın etkiyi doğal beslenerek de alabilirsin. Kilodan dolayı diyorum geçmişinden dolayı değil. 3-5 ay sonra da kreatin takviyesi kullanırsan güzel verim alabilirsin.

1 kişi bunu beğeniyor.
  7. bodybalance

bodybalance Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yardımınız için teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş