PROGAİNER 3000 GR nasıl kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve meaningless tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    PROGAİNER 3000 GR.

80 KG, 175 boyundayım arkadaşlar bundan aldım. Kutusunda kullanım şekli olarak spordan önce 5 ölçek spordan sonra 5 ölçek yazıyor.

Fakat salondaki hocam Spor öncesi ve sonrası için 2 ölçek atmamın yeterli olacağını söylüyor. Kutu sırf bitsin diye 5 ölçek yazıyor falan dedi.

Spor öncesi ve sonrası 2 ölçek almam yeterli mi?

desperado98 bunu beğendi.
  2. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Anlamadıgım sey şu kardesım senın boy ve kılon normal gorunuyor , zayıf degilsin . neden bu Gainer'ı aldını söylermısın . Bildigim kadarıyla bu urun kılo aldırıcıydı . :)

3. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Keşke salondaki hocan söyledikten sonra araştırıp alsaydın...

meaningless bunu beğendi.
  4. GoForIt

GoForIt Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    pro gainer protein tozundan çok karbonhidrat tozudur . kilo almak isteyen arkadaşlar içindir fakat 80 kg birinin bunu kullanacağını sanmam. bence iade hakkınız varsa edin yoksada elden satın 10-20lira ucuzuna whey protein lere yönelin.

5. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Konu dısı olabılır belkı ama sen kullandınmı kardesım progainer , bende almayı dusunuyorum da

6. GoForIt

GoForIt Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    ben 68 kilo ile başladım boyum 1.77 ydi. 4.aydan sonra whey aldım gainer kullanmadım şuan 72 kiloyum dahada almam sanırım.

7. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 1 ay kullanacam boyuma gore zayıfım bıraz yani göbek yapıyormus , yani kollar ınce sadece göbek cıkarır dıorlar dogrumu?

8. GoForIt

GoForIt Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    o genetiklede alakalı . sonuçta kilo almak için karbonhidrat lazım bundada o var. karın egsersizlerine dikkat edersen sorun olmaz. benim kullanan bir çok arkadaşım var düzenli olarak 6-7 aydır kullanıyor göbek falan yok.

meaningless ve desperado98 bunu beğendi.
  9. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam ben daha fazla hacimlenmek istiyorum. O yüzden vermiş olabilir sanırım ?

Yada boya göre standart kilo değil, biraz daha fazla hacimlenmek istiyorum. Ayrıca bu kiloda biraz göbeğimde mevcut.

Kullanım hakkında yorum yapan olmamış hiç ?

10. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hacım ve kılo almak ıcın bu ürün kullanılıyormus demekkı. Yanı benım gıbı cılız isen kullanman gerekır dıye dusunuyorum:) ha senın kılo yerınde bence whey protein al derım onun bi cok tarıfı var onlarla karıstırırsan dahada etkılı olur hacım almada vs.

Benım bılgılerım bu kadar yanı yanlısım varsa k bamayın..

11. meaningless

meaningless Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    İşte hocam bende tam bilmediğim için soruyorum :(
    Ben hocaya daha çok hacim almak istiyorum falan dedim bunu aldırdı, kullanım şeklinide iki ölçek dedi az mı cok mu yararlı mı zararlı mı kafam karıstı simdi :S

12. GoForIt

GoForIt Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    bu ürün aşırı zayıf insanlar için . whey proteinde hacim yapar sonuçta kas kütleni arttırıyor. karbonhidratı pek önermem . spordan 2saat önce yersin makarna pilav ondan alırsın gerekli karbonhidratı . hiç böyle şeylere gerek yok .

13. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Hacım ben alacamda önumuzdekı hafta ınsalllah. Hardline progairner 3000 ' den , sen kullandın sanırım 1 ayda şöyle bi 4-5 kılo alsam yeterlı gerisini kendım toparlarım. Nasıl kullanıldıgınıda anlatırsan sevnırım..

14. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    çöpe at. illa gainer istiyorsanız proteın tozu alın ıcıne ku pseker katın. hiç bi faydası yok, yağ depolar, ozellıkle growth u dusurur.

15. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Bende zayıf biriyim bir kutu Optium Serioıus Mass bitirdim pek bir yararını göremedim ve Optimumu internetten araştırarak almıştım. Hocama yararı olmadığını söyleyince bana direk Pro Gainer dedi. Optimumdan felan çok daha iyi, Weider, Muscletech birşey değiller.. yok onlar yabancı marka onların genetiği ile bizim genetiğimiz farklı bla bla.. sonra tekrar araştırdım 2-3 ay etkili kullanımda etkisini zayıf (!) insanlar için çok daha gösteriyormuş. Fakat bir daha almam gereksiz para tuzağı diye düşünüyorum. Whey protein alacağım Optimum. Yeni salona bir yazılsam...

16. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Seker orani kac ?

iPhone 6 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi

17. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Protein Tozu alın dıyorsunuzda adam yenı baslıyo yeni baslayan bı adam hacım kazanarak çalısmak ıstıyo sız toz alın demıssınız. Progainer kılo aldırıyo cogu kısıye şeker göbek yapsa bıle oyle ahım sahım bı gobek yapmaz onuda karın antremanı yaaparak önleyebılırız. Ben alacagım mesela progainer , para tuzagı degil parası olan maddi durumu ıyı olanlar alır . Maddı durumu olmayıp alamayanlar ise almayın para tuzagı vs yazıyorlar , Sözum meclısten dısarı baska yerlerde hep öyle okumustum .. İyi forumlar .

18. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bence hiç biri etkili olamaz.önemli olan harcadığından 200-500 arası fazla calori tüketip hormonlarının beynının ıstedıklerını yerne getrmesnı beklemektir.

19. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Dedııgın gııbı ıste 250-500 kalori yi o toz ılede alıyosun ama kalıtelı degıl o ayrı bısıy , kollar ınce sadece karın bolgesınde gobek yapar dıorlar bazıları yok oyle bısey ben kullanıyorm arkadaslarım kullanıyo gayet ıyı kılo alıyo dıyorlar ama denemek lazım ıste en azından 1 ay..:)

Sayfayı Paylaş