profesyonel yardım için ne önerirsiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve crylouder tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. crylouder

crylouder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Merhaba;
    Bu spora ilgi duyanlar ve gönül verenlere öncelikle selamlar... Foruma yeni kayıt olan üyelerdenim, hatta bu ilk yazım olacak sizlere...

Vücut geliştirme konusuna yeni yeni ilgi duymaya başladım. 26 yaşındayım.. Boyuma göre kilom hep azdı (1.90cm-70kg şu anda) bugüne kadar böyle bir sporla hem kilo alarak (kas olarak, yağ olarak değil!) hemde hoşuma gidecek bir vücut elde edebileceğim hakkında bilgim yoktu...Yurtdışında yaşayan benimle neredeyse aynı vücut ölçülerinde olan yeğenimi 2 sene öncesiyle karşılaştırdığımda çok fit bir vucutla görünce dedim bunda bir iş var, öğrenip bende bu vucuda sahip olacağım.. Öğrenmeye fırsat olmadan gidiyor tabi o gezmede tozmada biz iş güç peşinde pek fırsat olmadı anlayacağınız.. Laf arasında duyduklarım haricinde çok yüzeysel bilgiler alabildim...

Biraz internetten de bir-iki yazı video okudum-izledim (malum internet gereğinden fazla bilgiye kolay ulaşım imkanı sunuyor günümüzde)...Çok fazla materyal, video, yazılı bilgi var ve doğru bilgiye ulaşmak , anlayarak bir noktaya gelebilmek için gerçekten çok büyük bir zaman harcamak gerekli diye düşünüyorum. Bende düşündüm ve de bu işlerin üstadları vardır, yada en azından bu işle profesyonel manada uğraşan sporcular... Onlar nerelerdeler işte bende onu size sormak istiyorum...

Ankara'da yaşıyorum. Profesyonel yardım alabileceğim (haftalık antrenman, beslenme programı vb. programları hakkında danışmanlık alabileceğim) temiz,huzurlu, kaliteli hizmetler sunan salon ve hocalar ile ilgili tavsiyelerinizi rica ediyorum..

Şimdiden teşekkürler...

Sayfayı Paylaş