Profesyonel Bir Arkadaştan Çalışma Programı Rica Ediyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kupavolesi tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kupavolesi

Kupavolesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Master
    Yer:
    Kırklareli
    Merhaba arkadaşlar, bendeniz Zahit KORKMAZ internet işleri yapıyorum. Günün yaklaşık 10 saati bilgisayar başında oturarak geçiyor.

Askerden önce atletizm ve yüzme sporları yapıyordum fakat 1 yıldır 4 dönüm bostan yan gel yat osman modundayım. 23 yaşındayım ve gerçekten bedenimin artık yaşlanmaya ve kalıplaşmaya başladığını hissediyorum.

Ocak ayında 1 ay salona gittim fakat gittiğim salon daha çok fitnıs salonu gibiydi. Zararını gördüm.

Yaz geliyor amacım baklava değil, kondisyonlu ve yağ oranı düşük fit bir vücut oturdum daha sonrasında o vücudu korumak. Sabırlı bir adamım ilk 5 ay görüntü olarak bir beklentim yok.

Sadece gerçekten bu konuya hakim bir arkadaştan çalışma planına ihtiyacım var. Günlük 2 saatlik bir düzenle çalışma yapabilirim.

Bölümlendirilmiş Vücut Analizim

10.1 kg YAĞ
    47.6 kg Sıvı
    65 kg Yağ dışı
    2.9 Kemik Ağırlığı

Bacaklar: %29.50 Yağ
    Kollar: %20 yağ
    Gövde: %12.80 yağ
    Vücut kütle indeksi: 24.00
    Obezite derecesi: %15.52
    Yağ oranı: %13.50
    Metabolizma yaşı: 18
    BMR Bazal Metab. Hızı 1917 kcal 8025kj

Boy: 177
    Kilo: 75.1
    Vücut tipi: Standart

Bu oranlar çerçevesinde, biraz da hard olacak şekilde bir çalışma planı çıkarabilecek arkadaş var ise gerçekten çok memnun olurum. 20 gündür düz koşu yaparak kendimi hazırladım artık bu konuda düzenli ve istikrarlı bir çalışmaya başlamak istiyorum.

Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkürler.

2. cambaz3349

cambaz3349 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    imkanın varsa 150 200 tl civarında bir bisiklet alıp evde cardio ardından flexor hocanın evde calısma programını uygula ama salona gitmeni öneniririm

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş