Probolan 50

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve xinplysz tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    probolan 50 mg hakkinda bilgisi olan arkadaslar etkileri yan etkileri bir de su verdigim linkteki ne kadar orjinaldir kullanan tecrube etmis arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum

http://probolan50.com/

2. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    içeriğinde Epihydroxetiolan olan ve polonya menşei bir testo artırıcı. testosterol, biosterol, meta anabolon gibi bir şey.. yada verdiğin linke göre:
    "Terapötik bir madde olan ve aktif maddesi epihydroksytiolan 17 ester olan dünyadaki tek anabolizan Probolan 50'dir. Bu madde hipofiz bezini uyarır ve onu neredeyse hemen sonuç vermesi için metabolik bir zincir reaksiyonunu aktive eden güçlü bir hormon olan luteinizan'ı serbest bırakmak için zorlar. bu ürünü Almış erkeklerde ise Probolan 50 klinik çalışmada % 400 oranında testosteron üretiminde bir artış göstermiştir ki bence bu kayda değer...Testosteron metabolik yağ yakımını ve kas büyümesinden doğrudan sorumlu ana hormondur. Her zamankinden daha verimli dört amino asiti de içeren probolan 50 şüphesiz gıdalardan alınan aminoasitlerin dört katını sindirmeye çalışmaktan daha iyi bir yoldur."...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:29 ----------

bu arada bu ürünün pek işe yaramadığına ilişkin yurtdışı forumlarda epey ayzılıp çizilmiş. ve yurtdışı forumlarda bu ürünün bir sanal dolandırıcılık olduğuna işaret edilmiş ve çok sayıda kullanıcının paralarını geri alamadıklarına vurgu yapılmış.. uzak durmakta fayda var...

kiss, deathlifter, Prometheus676 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    Sizin verdiğiniz örnekler daha çok zma tarzı sanırım.
    Anlatımınızdan ovitrelle ve pregnyl tarzı bir ürüne benziyor gibi geldi.
    Ama kullanım amacı çok daha farklı gibi eğer böyle bir ürün varsa.

4. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    simdi soyle benim arkadasim su an bunu kullaniyor yaninda animo asit protein vs cok iyi sonuclar aldigini soyluyor ben daha cok yan etkilerini merak ediyorum urun doping listesinde olmadigindan burada (isvec) bulmam daha kolay oluyor

5. haven

haven Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hekim
    Yer:
    Ankara
    Türkiyede kullanan var mı bilmiyorum ben hiç görmedim. yan etkileri çeşitli olabilir. bu ürünle ilgili rusya, polonya ve çek cum. sitelerinde yeterince konu açılmış, ben translate ile ingilizceye çevirdim. muhtemel yan etkileri arasında kusma, deride kızarıklıklar, titreme, şiddetli baş ve kas ağrıları, halüsinasyonlar, kulak çınlaması gibi kontra durumlardan bahsedilmiş. ürünün tam formili ile ilgili doğru düzgün birşeyler bulamadım. ürünün web sitesi dışında hiçbir kaynak yok. ürünün verdiğiniz linki dışında satış yapılan başka site yok (ya da ben bulamadım). verilen linkteki ürünün üretimini yapan ilaç firmasının ana sayfasında da bu ürün hakkında hiçbir bilgi yok. Epihydroxetiolan muhtemelen yasadışı sentezleniyor, bu madde hakkında kısa bir araştırma yaptım FDA kaynaklı bir makalede bu maddeyi buldum. şöyle ki bu madde bir dönem (1920-1960) halüsinojen olarak kullanılmış, şizofren hastaları sakinleştirmek için kullanılıyormuş ancak hastalarda yoğun şiddet güdüsü ve aşırı kas büyümesi durumu vb. gözlenmiş. ürünün satıldığı sitede yan etkilerinden hiç bahsedilmeyişi ilgimi çekti. özellikle polonya menşei sitelerde "kullanmayın" tarzı mesajlar atılmış. karar size ait dediğim gibi çok güçlü bir terapötik halüsinojen ve ilginç yan etkileri olabilir. söz konusu madde hakkında daha fazla bilgi için FDA web sitesinden Epihydroxetiolan maddesini aratırsanız oldukça değişik kaynaklara rastlayabilirsiniz.

kiss, utkux54, xinplysz ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    0
    benim bildiğim parabolan trenbolonun farklı testo ve anabolik türevlerle karıştırılmış hali ya da trene doğrudan verilen isim diye biliyorum ... şimdi araştırdım sanırım görüşüm doğru trenbolone cyclohexylmethylcarbonate olan bileşik olmalı ...

Son düzenleme: 18 Eylül 2012
  7. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    evet su an kullanan bir arkadasim hicbir yan etki yasamamis su an 10 haftalik kurde bu bahsettigim enjeksiyon degilde hap olarak satilan bir urun isvecte genelde bu tarz doping ler yasak oldugun bu tamamiyle legal bir sekilde satiliyor olmasi sizin bahsettiginiz kadar yan etkisi olacagini zannetmiyorum ve sonuclari da gercekten memnun edici benim en cok ilgimi ceken %400 oran testo artisi gercekten kullanmamak icten bile degil yine de derin bir arastirma ve kullanan arkadasimdaki etkileri goz onune alarak kullanmayi dusunuyorum tam olarak emin degilim herkeste farkli etkiler yaratabilir

Sayfayı Paylaş