Primobolan yanında kullanabileceğim Tavsiye ettiğiniz Yardımcı ?

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve GoHardTR tarafından 17 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. GoHardTR

GoHardTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 19 1 Yıldır Bb yapıyorum primobolan kullanmayı düşünüyorum bunun yanında Sentetik testesteron alınması gerektiğini söyleyenler var ancak bu kısım cok riskli bu sebepten bunun Doğal olarak arttırabilmem için kendime TRİBULUS aldım testesteron arttırıcı , onun dışında Protein ve Karbonhidrat tozlarım var (Whey 3 Matrix & Progainer) , elbet karaciğeri yorduğu için SOLGAR Artichoke ürününden aldım günde 2 Kapsül kullanmaktayım ürünü.

Eksik birşey oldugunu düşünümüyorum elbette anteremanlarda var yinede önereceğiniz yanında kullanabileceğim neler var acaba Performans & Vucudu korumak için ?

(Bu Arada Yönetici kişiler primobolan steroid kısmına girebilir sanırsam konuyu buraya açtım bir sıkıntı olursa steroid kısmına taşıyabilirsiniz ancak benim bildiğim primobolan bir steroid türü değil :confused: )

2. angilonit

angilonit Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ''Ancak benim bildiğim primobolan bir steroid türü değil''

:) :) :) :) :) :) Ne desem bilemedim.

3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Başarısız troll

4. GoHardTR

GoHardTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gelen cevaplar ne kadar enteresan konu dışında şeyler

5. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    yazdiklarının dogru ve mantıklı olmadıgı içindir.

6. GoHardTR

GoHardTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yani Kullandığım ürünleri yazdım , Supplementlerim elimdekiler bunlar Primobolan kullanmayı denemek istiyorum sizlerden yanında ne kullanabileceğimi daha etkili olması ve vucudu koruması için neler kullanabilirim diye soruyorum.

Ge-Force bunu beğendi.
  7. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu forumdan bişey anlamadım kimse konulara cevap yazmıyor yazanlarda acayip acayip cevaplar yazıyor.

8. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    merhabalar kardeşim hayatımda hiç kullanmadım steroidi onu belirteyim ilk öncelikle , arkadaşlar ayıp etmişler insanlara saygı duymak gerekir kanımca şimdi primobolan depot kilo aldırır yagmı kasmı bilemiyorum kanımca yag agırlıklı 1 primobolandan sonra 14 kilo alan vs vs yazılar okumuştum dogrulugunu bilemiyorum zayıfsan kullan derimde hiçbir vg ci onu tercih etmez onu söyleyeyim benden sana tavsiye kas gelişimin ve güç artışın için steroid harici creatin olacaktır illede birşeyler vurulacagım diyorsan b12 (dodex 5li ampul) eczanede vurdurmak yasak sanırım yinede bir sor derim b12 ignesinin vucuda aşırı yararı var eminim illede steroid diyorsan ;
    1-10 hafta 500 mg testosteron enanthate

1-10 hafta 200 mg boldenon

1-4 hafta 30 mg dianabol örnek buldum senin için testo enanthat ,testo propiyonat vs vs bir çok steroid kürü var ama degermi dersen degmez ayrıca kür sırasında milk thistle (deve dikeni ) multivitaminler kür sonrasındada nolvadex ,pregnyl (5000 lik ve 1500lügü var bunun ) bilinçli bir şekilde kullanmazsan erkekligin ölür ki bunada degmez kendini düşünmelisin b12 yaptır en max ayda 1 kere ötesine bulaşma batarsan çıkamazsın..

Sayfayı Paylaş