Primobolan Tablet

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Ghaldszar tarafından 18 Nisan 2005 başlatılmıştır.

1. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Primobolan Tablet bulunuyor mu Türkiye eczanelerinde?

Kullanmış olan varmı yorum yapacak?

2. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    slm gld

duyduma gøre turkiye de satilmiyor onlar almanya da satiliyor herhalde turkiye primo depot inject var ondan alsana ve primo tabs ondan cok yutacaksin iyi olacaksa :cry:

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Pump´un da dedigi gibi bunlari tr´de bulamazsin, igneden cekiniyormusun ? ondan dolayimi ? eger öyle ise bence korkma ilki zor olur ondan sonra seker gibi olur :D Hap yerine ampulleri kullanmalisin... tr´den daha uyuza bulamazsin...

4. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Aslında kullanmam gerek mi onu da bilmiyorum ama sanki haifif doz hap kullansam iyi olurdu gibime geldi.

Bende nedendir bilmiyorum özellikle gögüs gölgesinde (belki de ben orayı cabuk farkediyorum) cok cabuk yağlanma oluyor. 2 hafta üst gögüs agırlıklı olarak calıştım anında göüs altı yaglanma yaptı şekil bozuldu. Bir hafta ara verdim mi anında vücut şekli değişiyor ve tekrar eski hali,ne getirmek icin bir ay hatta daha fazla sure kasıyorum.

Sanki vücudun Katabolik metabolizma etkisi çok yüksek.
    Hani öyle şişman da bir adam değilim. Aslında tam tersine zayıfım sadece göbeklenebilen biriyim ki o da 28 yaşından sonra ortaya çıktı. Yoksa ben hayat boyu kilo almak için normal insanların 3-4 katını yiyip sıska kalan insanlardan biriydim.

Kısacası bu durumu düzeltmek icin istedim. Katabolik etkiyi azaltıp anabolik etkiyi arttırmak için. Her ne kadar bunu protein tozları felan yapıyor ya da amino asitler yapıyopr dense de nedense bende dğişiklik yok.
    Doğru mu düşünüyorum onu da bilmiyorum açıkcası.

5. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    ben tableti tr de görmedim daha henüz :D

6. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    ghald haplari kullanirsan bence hüsrandan baska bir sey olmaz, egerki bir hafif kür yapmak istersen bence igneli olarak 300 mg al. Gögüs bölgesi yaglanmis gibi gözükür evet :) bunu ancak beslenmede yagi kisitlarsan kurtara bilirsin bence.... simdi nasil oldugunu bilmiyorum programinin.. ama bence gögüs icin...

Bench den önce

Dumbell veya flye yap düz sehpada.. (sorunun icin bu en önemlisi bence)

ondan sonra bench press

Decline Bench Press

Incline Dambıl Press

dumbell flye ile ayni zamanda cable cross over decline flyerde bu gögüsdeki yaglanmaya yardimci olur...

ben 4 set aliyorum....

piramit

programi gögüs programin nasil ?

7. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    http://www.turkforum.dk/Forum/viewtopic.php?t=129

Burada bulabilirsin egerki hangileri bahsettigimi bilmiyorsan, ha bi düzeltme yapayim yukaridaki yazima...

dumbell veya yazmissim, dumbell flye yap demek istemistim :)

ama bunun yerine bunlarida tercih edebilirsin :
    dumbell flye ile ayni zamanda cable cross over decline flyerde bu gögüsdeki yaglanmaya yardimci olur...

8. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Eskii programım:
    Bench press
    Dumbell Bench
    Incline Bench
    Inclline Dumbell Fly
    Cable Cross

Fakat 2 hafta ust gogusu one alarak calıştım direk altta yaglanma basladı.
    Şimdi ise
    Bench Press
    Incline Bench
    Incline Dumbell Fly
    Pullover

Şeklinde çalışmaya başladım.
    Yağ alma konusuna gelince yağ alımını bayağı kıstım zaten diyetteyim.
    Basit Karbonhiratlardan uzak durmaya çalışıyorum sadece protein miktarını yükselttim ama bir problem var.

Kış döneminde de ne zaman üst gögüse ağırlık versem direk yağlanma başlıyor. Bir hafta ara verdiğim zaman -ki bunu 2 ayda bir yapıyorum- tekrar toplamak gerçekten çok uzun zaman alıyor. Özellikle gögüs bölgesi hemen dağılıyor. Başlarda abii böyle değildi ama 8-9 aydan sonra başladı.
    Bu kadar çabuk yıkım normall mi?

9. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    vücuttan vücuda değişir ghaldzar. ben tablet primo hiç duymadım.

10. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Bu bir tanesi baska underground´de var tabii...

Ghald.. Decline dene bir ara ? yani alt gögüs üst gögüs yerine...

11. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Yazdigin benimkine cok benziyor, kisiden kisiye cok fark var biliyorsun, seninde (sanirim) yazdigin gibi, bu sporda vucudunu en kisa zamanda neyi "begendigini" ögrenmek ki bosuna calismayalim :)

12. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Maaalesef Decline Press yapacak yer yok salonda. Bir alternatif bulmam lazım onun yerine. Bir araştırayım.

Vücüt ya da daha doğru bir deyişle metabolizma kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Peki bu çabuk yıkımı ve yağlanmayı engellemek için ne kullanmak gerek. Primobolan tableti o yüzden düşünmüştüm aslında. Hafif dozlarla bir süre kullanım belki bu düzeni biraz değiştirir diye düşünmüştüm. Düşünce yanlış mı?

13. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yaglanmayı engellmek amaclı prımo kullanımı bana sacma geldı(eger yanlıs anlamadıysam).declıne ıcın ozel sehpası yoksa mekık sehpasında egım meydana getır ve uzerıne dumbell ıle calıs.

14. Guest

Guest Guest

Primobolan tabletleri(metenolon Acetat) etkisi injeksiyona nazaran daha cabuk ama buna görede primo dan biraz daha hafif. Kisacasi injeksiyon daha etkili oldugunu uzman sporcular belirtiyorlar.

Primobolan tabletleri schering firmasi altinda Almanyada üretilmektedir ve baska hic bir ülkede bulamazsin. 2004 senesinin ilk aylarinda üretimi durmustu ve disariya satisi da yoktu. Simdi belki tekrar devreye girmis olabilir. Bunun disinda Underground dedigimiz bazi özel sirketler bu tabletleri üretiyorlar. Bunlari karaborsada bulabilirsin ama yaygin olmadigi icin bulmakta zorluk cekersin. Primo tabletleri creatin tabletlerinden daha fazla bir etki saglamadigi icin kullanman cok gereksizdir üstelikde fiyati ucuz degildir. Bosuna parani harcamis olursun.

15. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Soyle bir arastırdım da 90 ila 120 dolarlardan bahsediyorlar Primobolan Tablet için. İğne korkum var ama o kadar para verceğimi 10 sn. dişimi sıkarım daha iyi.
    İğne korkumun aslında nedeni de yine Primobolandır.
    Orta okul çağlarımda ciddi bir kür geçirmiştim primobolan ile. Doktor tarafından primobolan tedavisi verilmişti bana. Aşırı zayıflık ve kilo alamama yüzünden. Eski primo kürcülerindenim yani. 80Li yılların ortasından ;)
    Oldum olası çok zayıf bir adamdım zaten. Lise sonda 1.85 boyum vardı ama 59 kilo hallerimi bilirim.
    28 yaşına kadar da sürdü. Ondan sonra mucizevi bir şekilde kilo alabildim. Özellikle 30 dan sonra 80 kiloya cıktım. Gelgelim ki kilo tamamen göbekteydi. Vücudum kilo yapmıyor sadece karnım yapıyor.
    Şimdi kafama takılan bu catabolik etkinin yüksek oluşu. Ama sanırım bu şimdi gözüme batıyor. Çünnkü simdi anlıyorum ki ben oldum olası katabolik etkisi yüksek olan bir kişiymişim.
    Şimdi ise çabam bunu biraz azaltmak.
    Çok iyi gazlayarak kendimi super bir kac haftalık antreman geciriyorum pat yağlanmış gögüs altın ne yaptın dediler mi insanda çalışma istegi sıfırlanıyor bir anda.

16. Guest

Guest Guest

Doktorlarin zayiflik giderici yada kilo sorunu yasayan sahislara Primo injekte etmesinide Ilk defa duyuyorum. Bakalim daha neler duyacagiz. Avrupa yada Amerika ülkelerinde bu tür olaylara rastlamak mümkün degil. Eger sahisda kilo sorunu varsa, o zaman doktor aciktirici yazar. Ama kesinlikle Primo yazmaz. Zaten Primo nun kullanim alani cok farkli.

katabolik yapi genelde vücut isleyisine baglidir. Vücudun cabuk kalori yakiyorsa o zaman cabuk kilo verebiliyorsun ve hacminde eksilme meydana gelebilir. Eger Creatin kapsülleri senin maddi durumunu bozmayacak ise sana antikatabol devresi yasatacak bir plan söyleybilirim.

Örnek bir plani su sekilde izleyebilirsin;

4 hafta Creatin 8g
    2hafta Mola (antremanlara devam)
    4hafta Creatin 10g
    2hafta Mola
    4hafta Creatin 10g
    2hafta Mola
    (bunu 6 ay boyunca uygula. Daha sonra molayi 6 hafta uygula ve programa tekrar bastan basla. 8 hafta mola da verebilirsin.)

Bunun yaninda hergün 250 yada 300mg Aspirin tabletlerinden almani tavsiye ederim. Ya antremandan evvel yada gece yatarken. Antremandan 30 dakika önce alman iyidir. Aspirin antikatabol devresinde yardimci rol oynuyor. Bu plan maddi acidan da karli bir plan.

17. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Panzehir resimlerin varsa bir kacini ekleyi ver ya siteye :)

18. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    ha yanlis anlama doping resimleri demek istemistim..

19. Guest

Guest Guest

isteyenler msn adrese gelir ve ordan yollarim. Sonra yayinlarsanizm siz yayinlayin.

20. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    su an msn yok, ama despoya gönderemezmisin, mailine yani... ?

Sayfayı Paylaş