primobolan a başladım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jjemm tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu sporu 2yıldır yapıyorum ama hep düzensiz yaptım başlayıp başlayıp bıraktım.. Şu 5aydır ise inanılmaz derecede düzenli yapıyorum beslenme+supplement+ düzen cok iyi.. ve bugun eczaneden primobolan yaptırdım haftada 1 adet toplam 6hafta yaptıracağım fakat kür yapmayı düşünmüyorum zaten yan etkılerınden korktugum ve alıskanlık istemediğim için diğerlerine nazaran daha zararsız olan primobolanı sectım.. Fakat arastırmalarım sonucunda tek basına fazla etki olmadığı kürle daha etkili olacagını ogrendım ama dediğim gibi baska bir şey kullanmayacağım bunun yanında tek kalmasın diye hardline tribulus sipariş ettim.. Sizce iyi bir tercih mi yapmışım ve primobolandan tek basına olmasına rağmen fayda gorebılırmıyım saygılar

2. martymfly

martymfly Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    kaç kere yazıldı sadece primo bi işe yaramaz, hatta testoyu baskılar diye.. bence bi daha kullanma tek başına primo

cocuna bunu beğendi.
  3. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    996
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar okumaktan aciz bir milletiz ya şaşırıyorum bazen... tek başına primo testonu yüzde 70 baskılar özetle kazandığın kasıda azalan teston yüzünden kaybedersin ondan bir katkı beklemen hayal olur... testosuz anabolik kullanılmaz...

4. jjemm

jjemm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hocam merak etmeyin okudum bilgi almaya çalıştım.. Haklısınız tek basına yetersiz fakat %70 dediğiniz cok yüksek bir mebla bu kadar düşüreceğini sanmıyorum eğer bir makale paylaşırsanız sevinirim

5. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş