Primabolan Steroid

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Guest tarafından 20 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. Guest

Guest Guest

Merhaba herkese, ben steroid kullanmaya karar verdim. Araştırdığım kadarıyla en az yan etkisi olan primabolan. Bu yüzden bunu kullanmak istiyorum. Bu primabolan bildiğim kadarıyla iğneyle alınıyor. Peki kalçadan mı? koldan mı? Ayrıca primabolan'ı haftada 1 tüp yapsam yeter mi? Fiyatı ne kadar? Bu ilaçı eczaneden alabilirmiyim? Eczası iğne yapar mı? Yoksa reçetemi sorar?

2. Guest

Guest Guest

Primobolan maddesi en az zararli diye tasvir edilse bile bu en az kelimesi diger steroidlerde bulunan yan etkinin bulunmamasindan kaynaklaniyor.
    Yani diger steroidlerde impotent olma jinekomasti ve asiri kan basinci gibi yan etkiler primobolanda minimum seviyede. Fakat primobolanda öyle bir yan etki varki bu yan etkileride hic aratmayacak cinstendir.
    Bunlarin en basinda sac dökülmesi. Bu sac dökülme olayi primobolanin en büyük yan etkisidir. bunun disinda sivilce de asirilik olabilir ve tremor gibi yan etkilere rastlanabilir.

Primobolan maddesi oldukca zayif etkili bir maddedir ve kullanilmasi hic de tavsiye edilmeyen bir steroiddir. bugün bu isi bilen sporcular kesinlikle birinci kurunda bu tür maddeleri kullanmazlar. En az yan etkiye sahip steroid Oxandrolon dur ve bunu dahi hic kimse birinci kura tavsiye etmezler cünkü tesiri asiri düsüktür. Ya dozunu artiracaksin belli basli etkiye sahip olmak icin yada minimum tesirle yetineceksin.
    200mg'lik doz ayani(2 ampul) haftalik olmak kaydiyla 10 hafta boyunca injecte edilir. Bu standart doz ayaridir. Bu sekilde sporcu 3-4kilo kazanabilir. Primobolan vücuttaki protein sentezini hizlndirir ve protein alinmadikca kilo ve kas gelisimi hep minimumda kalir.
    egerki kilo durumun 75 den fazla ise o zaman bu maddenin sana tesir etme olasiligi daha da düsecektir. Kisacasi 300-400mg doz ayari gereklidir ve bu doz senin kel kalmana sebebde olabilir. Kisiye göre degisir.
    Primobolan fiyati yüksek bir steroiddir. bu sebeble kullanilmasi bostur. Daha ucuz ve iyi tesirli hatta az zararli steroid ariyorsan o zaman her 10 günde 250mg testosteronEnantat maddesini injekte etmen yerinde karar olur.

steroidler daima kaslarin icine enjekte edilir bundn dolayi kalcadan derin vurmak gerekir. eczaneciler vurur . biraz para göster belki bu eczaneciyi ikna edebilir.
    doktorlar sanirim 2 milyona vuruyorlar sen eczaneciye 3bucuk milyon verirsin

3. Guest

Guest Guest

TESTOSTERON ENANTAT eczanede satılıyor mu? fiyatı ne kadar biliyormusun?

4. eczaneci

eczaneci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    denmark
    merhaba misafir

bildim kadar turkiye de testosterone yok ama sustanon var

5. Guest

Guest Guest

hayir eczanede bulamazsin. Bunu satan saticilar var.
    fiyati tanesi 5-6 euro (ampulun)

6. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sustanon kuruna başladım

7. Guest

Guest Guest

Hayirlisi olsun. Bakiyorumda bayagi heyecanlisin:)

8. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    saol panzehir, inşallah hayırlı olur :)

9. Guest

Guest Guest

anaboliklerden pekde hyir beklenilmez ama faydasini görüp memnun kalirsan o zaman sorun yok.

10. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Panzehir ters anlama!

ya sen Cok iyi biliyorsun yada kafadan atiyorsun!

Ben internette arastirdim! ki internette herseyi bulabiliyorsun artik! yabanci forumlar´dan arastirma sitelerini! primobolanin sac dökeceginden hic konu bulamadim! Onun icin buna inanmam icin senin bana ispatlanai istiyorum!

Bunu hangi forumda yazarsan yaz! sana kimse inanmaz!

Demek istedigim primobolanin en büyük yan etkisi sac dökülmesi diyorsun! buna ben kesinlikle katilmiyorum.

11. Guest

Guest Guest

Nassim;

Kardes simdi derin nefes al sakinles ve koltuguna yaslan. :)

Simdi sen bana gelipde internette yazilan yazilarin mi 100% dogru oldugunu söylüyorsun ve ve yillardir edinilen tecrübe ile analizlerin mi yanlis oldugunu söylemek istiyorsun?
    Konuya aciklik getirelim.

Bir maddeyi arastirirken iyi arastirmak gerekir. Sitelerde fazla bir sey yazmaz. Ben avrupanin en büyük sitesinde mod luk yaparken de ayni duurmdu ve zararlari olarak fazla bir sey yazilmazdi. Mesela sen biliyormuydun ki anabolik steroidlerin 20 den fazla zarari oldugunu? genelde bize 6 yada 8 tane zarar sayilir.
    Sac döökülmesi belki primonun bilgi kilavuzunda yer alabilir. Primobolan DHT hormonu üzerinden etki ediyor. DHT hormonu deriyi ve saclari etki eden bir hormondur. Mesela Masteron maddeside dht hormonu üzerinden etki eder ve oda primo kadar hatta primodan daha kuvvetli bir sekilde sac döker. Sadece bu bilgiyi bilmen yeterlidir.
    Primobolan maddesini burada 8 senedir kullanan var ve 8 senedir gözlemliyorum. Acaba simdi sen gelip hala bana soruyorsan ya bana bunu isbat et nerden cikti bu nerden uyduruyorsun gibi fikir beyaninda isen o zaman son kelimem su olacak.
    Haftada 300mg primoyu 12 hafta boyunca kullan. Sonra forumda tekrar beraberiz bize primo bilgilerini anlatirsin.
    Bunun disinda zayif personellerde sac dökülme olayi daha cok olur.
    Ileride site doruga ulastiginda sana belgeli ve isbatli bir pürimo sac dökme olayini genis bir sekilde anlatacagim. Umuyorum ki artik insanlar gercegi ögrensin.

12. Nassim

Nassim Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Danmark
    Simdi sen bana gelipde internette yazilan yazilarin mi 100% dogru oldugunu söylüyorsun ve ve yillardir edinilen tecrübe ile analizlerin mi yanlis oldugunu söylemek istiyorsun?
    Konuya aciklik getirelim.

Internette cok iyi yazilar var ona laf yok :) internette senin gibi yillardir bi isle ugrasan cok kisi var, yani onlardada tecrube var.

Sen bir analizlerini anlatsana ? herkes analiz "yapabilir". Ben sana inanmiyorum dogrusunu söylemek gerekirse :) ama yanlis anlama beni, yalan söylüyorsun demiyorum, sadece inanmiyorum diyorum cünkü ispat yok!

Aynen bende sana ben bir arkadas taniyorum analiz falan yapiyor senin dediginin tam tersini diyor diyebilirim ;) Onun icin ben senin testlerine simdilik inanmiyorum.

Baska yerdede yazmissinki dozlar artirinca 50 % falan risk artiyor, bunu nasil buluyorsun, sormasi ayip olmasin :) Test dedigin en az 1000 kiside yapilir, sen 1000 kiside test yapiyormusun ? ve belgen varmi ? yoksa iste ozaman inanmam sana. Ispatini bekliyorum, ayrica diger yazilarini keyifle okuyorum.

Saygilarla.

13. Ghaldszar

Ghaldszar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir / Turkiye
    Primobolan' ın zaten ortalıkta yazılan çizilen bazı yan etkileri var. Primobolanı bulmak da zor değil bir eczaneden alıp prospektüsüne baktığınızda yan etkilerini görebilirsiniz. Fakaaat bu yan etkiler dışında bir yan etki yaratmayacağını da söyleyemeyiz. Yani forumlarda ya da sitelerde yazmıyor diye ya da prospektüsünde yazmıyor diye başka birinde ya da bir kaç kişide başka bir yan etki yaratmayacağını da kimse garanti edemez. Yani bir kişi bir kaç kişide primobolan yüzünden şaç dökülmesi gördü ise bu da mümkündür. Şurda yazıyor burda yazmıyor diye birbirinizi kırmayın.

Söz gelimi her ne kadar steroidlerden anlamasam da primobolan ile ilgili bir geçmişim olduğundan size hiç bir sitede görmediğim bir yan etkiden bahsedeyim. Bunu gözlerimde bir çok kişide gördüm ve bir doktora da onaylattım.

Primobolan genç yaşlarda kilo alma ya da kas kazanma vs. gibi nedenlerden gayet sağlıklı şekilde kullanılabiliyor. Fakat primobolan sonuç olarak hormonel dengede değişiklikler yaratıyor. Genç yaşlarda sıkı olan vücut kasları ya da BB sporu yapan sıkı kaslı kişilerde öncelikle yararlar sağlarken erkeklerde 40 yaşından sonra kadınlarda ise hamilelikten sonra kasların gevşemesinden dolayı obeziteye kadar giden ve verilmesi güç fazla kilolar yaratıyor. Bu ise sizin genç yaşınızdan ve yaptığınız sporla bağlantısından dolayı şu an için önemsemeyeceğiniz bir yan etki olabilir ama 20li-30lu yaşlarda fıstık gibi kaslı vücutla dolaşırken 40-50li yaşlarda şişmanlıktan ayağınıza giyecek pantolon bulamamanız anlamına gelebilir.
    En zararsız steroidlerden olan Primobolan bu etkisi bilinene bir etki olmadığına göre diğerlerinde daha bilinmeyen neler çıkar bir düşünüp ondan sonra steroide başlayın.

Diğer yandan son olarak şunu eklemek de istiyorum. Seroid kullanmak şaçmadır değildir kullanılır ya da kullanılmaz o kişinin mantığına kalmış.

Fakat steroid kullanacaksanız da ancak ve ancak ulaşabileceğiniz maximum kas yoğunluğuna ulaştıgınız zaman artık son bir senedir mantıklı çalışma tekniklerini denemenize sağlıklı ve bu spora uygun beslenmenize düzenli uyku ve zararlı alışkanlıktan uzak bir hayat sürmenize rağmen yarım cm. bile alamadığınız takdirde düşünebileceğiniz ve en az 5 senedir düzgün bir şekilde bu sporu yaptıysanız ama hala yetersiz olduğunu düşündüğünüz takdirde düşünülebilecek bir şeydir.

Son söz:
    Steroidler kısa yoldan gelişme yolu değil maximuma ulaşmış kişinin bundan bir adım daha ileri gidebilmek için kullanacağı bir yol ama çok çok tehlikeli bir yoldur.

14. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    468
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

Primobolan,birçok sporcu tarafından diğer ilaçlarla kombine edilerek kullanılan,düşük androjen etkili bir ilaçtır.Tek başına hiçbir işe yaramayacağı gibi,yan etkileride az falan değildir.Prostatı tetiklemesi,karaciğer tümörü gibi ciddi yan etkileri vardır.Bu etkiler kişiden kişiye ve doza göre değişir.

Sonuçta hiçbir ilaç faydalı olmadığı gibi,yan etkisi olmayan ilaçta yoktur.Bu ilaçların en pis özelliği ise,kiminde yan etkisi 1 ay içinde olur,kimine yan etkisi yıllar sonra çıkar.

Ben primobolandan bir örnek daha vermek isterim,kendimdem.
    Bu ilacı doktor tavsiyesi ile aldım.3 haftada 100mg vurulmak kaydıyla.Ancak 1 kere vurulduktan sonra,yan etkilerini falan iyice öğrenince bıraktım.Bir süre sonra 1 ay falan,deri de bazı lekeler oluştu,kaşıntı vs. iğrenç bir olay.Durup dururken,bazı yerlerimde sivilceler çıktı ama büyük yani.Vücut resmen sapıttı.Kaşıntılarım gitti ama leke kaldı,normalede döndüm.

Özelliklede 20 yaşın altı arkadaşlar,hatta 25 diyebiliriz bu ilaçlardan uzak durun.Niye derseniz,bu yaştaki arkadaşların hormon düzeyleri daha tam oturmamıştır,bu ilaçlarla vücudun dengesi altüst olacaktır.

O yüzden "primobolan kullanmaya karar verdim demek,bu yan etkileri göze almak demektir." Hele hele profesyonel değilsen,yazık edersin vücuduna...

İlla kullanıcam diyorsanda,endokrinoloji gibi bir alanda uzaman doktora gitmeni öneririm...

15. Guest

Guest Guest

Avrupada primoyu bilmeyen yoktur. Hadi benimle trenbolon konusunu tartissan neyse diyecegim yada THG dopin maddesini. Ama primo yeni olay degil. Sen yanlis bilgi edindiysen yada anlamada zorluk cekiyorsun bunu bana sakin baglama kardes.

Bana sitenin ismini söyle ben sana ne kadar dogru oldugunu söyliyeyim. Bu isi baglantili bir sekilde yapan siteler yok. sadece bir kac sporcularla kurulan sitelerde ve kitap okumakla bu isi biliyorum sanan sahislarin hazirladigi siteyi bana örnek olarak gösterme kardes.

Avrupanin en büyük sitesi olan www.anabolika.com sitesinde en uzman mod lar vardi onlar bile yetersiz kaldi bazi bilgilerde. Herkes kendi borusunu öttürüyor ve ortaya hic bir arastirma olmadan tahminler mantiklar yürütülüyor.
    Bu isi arastirmalarla birlikte yapan benim bildigim güzel bir site var. doktor ve arastirmacilarla bu isi götüyorlar ve tanidiklarimda cok aralarinda.
    Biz sadece kaba sapa bilgiyle yola cikmiyoruz
    dogrusu kendimi tanitmak zorunda degilim. Inanmak yada inanmamak senin elinde. Ben sadece deneyin görün diyorum. daha fazla niye ugrasiyorsun ki? Sonucu görünce sende anlayacaksin. Bir gün yolun buraya düserse seni gercek uzmanlarla tanistiririm ve hayatin farkli boy<utunu görürsün.
    Almancan varsa sana www.bbszene.de sitesinde bir seyahat yapmani tavsiye ederim.

16. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    249
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    aslında primabolon kalçadan yapılır ama benim san tavsiyem 100mg yarısını sağ omuzdan yarısını sol omuzdan olursan daha çok etkisini göürüsün fiyatı 7 milyon olması lazım :D

Sayfayı Paylaş