PREDETOR adli protein hakkinda dusuceleriniz

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Ivories tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Body hocam bana bundan onerdi 170TL fiyat verdi yaklasik 2800gr di ustunde PREDATOR yaziyodu arkadaslar . Bu protein hakkindaki bilgi ve dusuncelerinizi ogrenebilirmiyim ?
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Ocak 2014 ---
    Simdi hatirladim markasi Amix'di

2. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    30 gramlik olceginde 19 gr protein var, %60 protein orani var gibi asagi yukari bence berbat, protein diye aliyoruz %35-40 i prorein disi maddeler ne anldim ki, proteinde markalar fark etmez onemli oln icerigine dikkat etmen sahsen protein orani %80 in altinda olan urunleri tercih etmiyorum.. Optimum Gold Onerebilirim, oneride istersen..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Ya aynen bende optimum gold vardi arkadasimdan aldim hoca bunu kokladi mokladi icti dedi bu sahte aromasi dusuk saf peynir alti suyuna benziyo dedi :/ bayat olmasina imkan yok toz arkadasimda 3.5 ay kadar kaldi o surede bayatlamaz
    Hocam Serhat EKMEK +75 TR vg sampiyonu , vardir bi bildigi.diyorum
    Dostum beni bu konu hakkinda aydinlattigin icin tesekkur ederim ufak bi arastirma yaptim ya nitrotech yada goldstandart alicam

Son düzenleme: 18 Ocak 2014
  4. Vpro

Vpro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Predator kullandığın markanın en alt seviye proteini .
    Aldığım bir yerde monster whey bunun bir üst proteinini ben 150 tl ye aldım . (2kg) Oldukça memnunum.
    Predatorda 100 gr da 19 gr bcaa 18.5 gramda glutamine var. Bide splendalı nasıl aroması düşük anlamadım

5. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Evet haklisin bende arastirdim biraz

Hocama bahsettim nitrotech aliyim siparis verin getirin tarzi dedi cok gereksiz dedi kompleks protein cart curt hesabi yapti .

6. Vpro

Vpro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    alacaksan optimum al ama ben monster wheyide tavsiye ederim

7. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Onerileriniz icin tesekkurler :) +1

8. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Nerden almıstın ki o standart goldu sahte olma ihtimali aklımdan gecmezdi :D

9. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Arkadasimin kuzeni almis kendisi okul.icin amerikaya gitcekmis tabi sinirdan toz moz gecirilmedigi icin arkadasima hediye etmis , arkadasimda 2.5 3 ay kadar durdu ve ben satin aldim :/ Ya bu firma ismi vermek istemiyorum ama bi kac hocadan duyduguma gore Turkiyede yapilan suplementler biraz dandik oluyomus ve bazilari.ise Çin ve Misirdan birebir taklitini getiriyormus bunlari duyduktan sonra ise geri iade yaptim proteini :( sonucta insaniz ne olur ne olmaz

10. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    dini hassasiyeti olanlar için söylüyorum et ve et katkıları içeren protein tozu, sıvı likit ve tablet amino asitlerleri tüketmek dinen haramdır.

11. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Hepsi icin genelleme yapip nasil kuraniliyosun bu cumleyi saglam bi bilgin olmali

12. Ivories

Ivories Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye/İstanbul
    Evet saglam bi bilgim yok ama guvendigim 2 tane Turkiye vg sampiyonu hoca var elindeki tecrubeleri hepimizden kat ve kat daha fazla olduguna inaniyorum (en azindan vucut gelistirmede) ve bu hocalar bana birsey diyosa inanirim
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2014 ---
    İnanirim derken " aaa bak bu cok iyi bundan al - tamam hocam hemen " tarzi degil . Adam bunlari bizim iyiligimiz icin anlatiyo dikkat edin diyo sormadan etmeden kafaniza gore biseyler yapmayin diyo :)

13. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    yaşar nuri has been detected :D . Konu whey protein uykusuz et nerden çıktı . müslümanlıkla pek alakam yok ama benim bildiğim helal sığır tozlarıda var. böyle genelleme yaparak konu hakkında bilgin olmadığını düşünüyorum.

14. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Yazımın başında da belirttiğim gibi ''dini hassasiyeti olanlar için'' o mesajı atmıştım. Madem dini hassasiyetin yok konu seni ilgilendirmediği için cevap yazmaman gerekirdi. İkici bi konu et protein tozunun helal olması için:
    1. Et mamülünün sığır, deve, koyun, keçi vs. hayvanlardan elde edilmesi gerekir (Kutuda sığır yazıyor güveniyorsanız sorun yok)
    2. Bu hayvanların müslüman bi kişi tarafından islami usüllere göre kesilmesi gerekiyor. (Sayın GeForce bu şart yerine getiriliyor mu?)
    3. Bazı et proteinlerine ve likit aminolara deri, toynak, ve çeşitli helal olmayan sakatatlar kullanılarak elde edilen Hydrolize Jelatin katılıyor (Sayın GeForce helal-haram konusu bi tarafa mideniz kaldırıyosa içmeye devam edin)

Son olarak Amix predator'de et mamulu olmadığını söyleyen Sayın Geforce bilmiyorum ingilizceyle alakanız ne kadar ama aşağıdaki Amix Predator aminoasit profili ve supplement içeriği tablosuna bi göz atın isterseniz. Altı çizili yerde Et Proteininden Sağlanan Amino Asitler yazıyor. Genç arkadaşlara bi önerim olucak forumdaki eski ve bilgisini kanıtlamış üyelere karşı daha saygılı ve seviyeli olun lütfen. Ve araştırmadan ezbere mesajlar yazmayın.

Ekli Dosyalar:

15. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Dogru demişssin içinde et proteini de var ancak simdiye kadar bilmeden kullananlar için yinede sorun olmucaktır diğeride kullanmamak gerekir degilde içerine iyice bakıp emin olup secmek gerekir..

16. Vpro

Vpro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu sıkıntı ya ben whey diye hic bakmıyordum değiştirmek lazım puff

17. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
    Kimyasal değişime uğramış maddelerde sıkıntı olmuyor forumda yazıldı bu . Ben her türlü içiyorum ama bilmeyenleri yanlış bilgivermeyin.

18. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Tam tersi insanları siz yanlış bilgilendiriyosunuz. Hem müslümanlıkla alakam yok diyosunuz hemde bu konuda uydurma fetva veriyosunuz, açıkça haram olan bişeye helal diyosunuz bunun vebali çok büyük. Daha Amix Predator ürününde et proteini olduğundan bile haberiniz yok. Araştırmadan ezbere uyduruk mesajlar atıp milletin aklını bulandırmayın. Ben bi önceki mesajımda bu maddenin neden helal olmadığını nedenleriyle açıkladım. Sizde neden helal olduğunu açıklayın bakalım??

uzk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş