Pramit sistem

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yrtvrmz tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yrtvrmz

yrtvrmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun Aleykum.

Öncelikle Herkeze Kolaylıklar diliyorum.

Spora Başlıyalı 2 hafta oldu. Alt yapı olarak vucudumun anatomisi iyi ve 5 break dance ile ugrastım. Bedenime gore kollarım guclu buyuk ve Gucu Yuksek seviyede. 1 ay 1 sene once Body yapmıştım. Ve direk Gun Gun olarak Pramit sistem uygulamıştı hocam bana.

Şimdi Benim Durumum Şu Şekilde.

2 haftadr spor yapıyorum 3x12 olarak bazı hareketler 3x10 olarak vucudu ısındırmak maksatı ile Suanki hoca Tum aletlere girdiriyor.
    Ben Onumuzdeki hafta başında programımın deişmesini istedim ve kendiside deiştirecegini söyledi. Sonra - Hocam Pramit sistemmi uygulayacağız dedim. Oda bana Sana Hacim Kazandıracağız Pramit Hacim yapmış Bedenler icin uygulanır dedi.

Bunun Doğruluğunu teyit edemiyorum. Ve bir çok yerde Pramit sistemin Hacim verdiğini okudum. Açıkcası Hocayada Fazla Guvenemiyorum. Salonda Bir Arkadas 6 aydır geliyor ve normal bir sistemde çalısıyor 6 ayda 9 kilo almış Omuzlarıda 10 cm buyumuş . Hicbirseyde kullanmamış. tamamiylede Hocanın verdiği Programı Uyguluyor. Kafam Cok Karısık

Özelliklerim

BOY: 176
    KİLO: 68
    KOL: 31
    BEL: 80
    OMUZ: 110

Amino asit tablet ve Wight Grainer Karbonhidrat Protein Kullanıyorum.
    Sorunumu özetlicek olursak.
    Hacim ve Güç Kazanmam icin nasıl bir Sistem Uygulanacağıdır.
    Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Saygılar.

2. darcraiden

darcraiden Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    "Oda bana Sana Hacim Kazandıracağız Pramit Hacim yapmış Bedenler icin uygulanır dedi."

Bu teoremin doğruluğunu bende merak ediyorum....

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Piramitlerin gücü nereden geliyor ? Spor camiasına da mı el attılar acaba ? :)
    Espri bir yana keramet hocanızda değil. Tabii ki hocanız iyidir kötüdür bir şey söyleyemem fakat arkadaşınızdan örnek vermişsiniz. Arkadaşınızı sadece salonda ağırlık kaldırırken görüyorsunuz.
    Evde ne yeyip içtiğinden habersizsiniz.
    Burada piramit mi sabit set mi diye çok takılmamak lazım. Hacmi veren sizin beslenme şekliniz.

Blonde bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş