Powerstar food HI WEIGHT GAİN 128

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

 1. Başarılı

  oy sayısı 0
  0,0%
 2. Orta Karar

  oy sayısı 2
  100,0%
 3. Başarısız

  oy sayısı 0
  0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.072
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  HI WEIGHT GAİN 128

  Sporcular için özel geliştirilmiş üstün özellikli kilo aldırıcı.
  HI WEIGHT GAİN 128, POWERSTAR FOOD (R) ürünleri arasında en çok kullanılan ve uzun yıllara dayanan BESLEYİCİ MADDESİ SİNERJİ ve BESLEYİCİ MADDESİ KULLANMA KONSEPTİ gelişimleri sayesinde yüksek bir seviye ye ulaştı. 100 gramda 71 gram karbonhidrat, 21 gram protein ve 1 gram yağ ile klasik bir Crash-Gainer formülüne sahip olan bu ürün ağırlık antrenmanı ile birlikte başarılı sonuç verir.Bu kendini ispatlamış besleyici madde kombinasyonun içinde, ağır antrenman yapan bir sporcunun enerjisini, kuvvetini, adale kütlesini ve vücut ağırlığını arttırmak için ne gerekiyorsa içermektedir. HI WEIGHT GAİN 128, öğün arası kullanmak için uygundur, karbonhidrat ve protein konusunda ihtiyacını dengelemek isteyen sporcular için ideal bir temel besleyicidir. Güç ve kas kütlesi hedefi olan tüm ciddi sporcular için mutlak bir üründür. Yüksek vitamin oranı özel olarak sporcuların artan vitamin ihtiyacına göre uyarlanmıştır. 90/496/ EWG sayılı Avrupa Birliği kurallarına göre, 50 gram HI WEIGHT GAİN 128 ile günlük vitamin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. En modern imalat teknikleri sayesinde HI WEIGHT GAİN 128, çok iyi çözülür, tatlandırıcı içermez ve bu sayede organizmayı yormadan daha faydalı olmaktadır.

  PROTEİN KALİTESİ
  Hacim arttırmak için ham maddelerin kombinasyonu ve kalitesi çok önemlidir. HI WEIGHT GAİN 128 içinde protein kaynağı olarak yalnız bizim üstün proteinmatriksi Prote Core (R) bulunur. Patenti alınan Prote Core (R) süt proteinden ve diğer önemli protein kaynaklarından oluşan bir karışımdır. Prote Core (R), 128�lik bir biyolojik değere sahiptir. Amino asit profilindeki değerler üst seviyededir.

  KARBON HİDRAT KALİTESİ
  Karbonhidrat Power-Mix karışımı, daha fazla enerji vererek, ağırlık antrenmanı esnasında yüksek tekrarlarla ve daha ağır kilolarla çalışmanızı sağlar. HI WEIGHT GAİN 128, kısa, orta ve uzun zincirli karbonhidrat kombinasyonu içerir. Bu kompleks karbonhidratlar, özel bir metotla enzim atik hidrolize edilmiştir, % 84 yüksek oligomenlerle, % 10 maltotriozla, % 5 maltozla ve %1 dekstroz ile oluşur. HI WEIGHT 128 içinde früktoz yoktur.

  BİYOLOJİK EMİLİMİ
  Yalnız içerik maddelerin kalitesi önemli rol oynamaz, özellikle ne kadarını vücudunuz alır ve değerlendirebilir? Bundan dolayı POWER STAR FOOD (R) den özel olarak geliştirilen sinerji grupları, HI WEIGHT GAİN 128 içinde bulunur. Bunlar besleyici maddelerin biyolojik emilimini hızlandırıyor ve arttırıyor. T-MAX (R), termojen emilim yardımcısı olarak tüm gıda maddelerinin emilmesini optimallaştırıyor . B-KOMPLEKS PLUS, PROTE CORE (R)�un içinde bulunan amino asitlerin daha iyi değerlendirilmesini sağlar.Tabiki POWER STAR FOOD (R) den geliştirilen Besleyici Madde Optimallaştıran AKTİMUN (R) yer alır. AKTİMUN (R) böylece, HI WEIGHT GAİN 128�nin içinde bulunan besleyici maddelerin daha etkili bir biyolojik emilimin temelini oluşturur. Aktimun (R), sindirim sistemi bazında hareket eder, bu sistem içinde barsak florasını canlandırır ve böylece iyi bir sindirim ve emilim sağlanır. Bu sayede POWERSTAR FOOD (R) ürünlerinin değil, tüm gıda maddeleri, vitaminler ve minerallerin daha iyi emilim sağlanır.

  Tat Çeşitleri !
  Schoko( çikolakalı), Banane(muzlu), Cokos (Hindistan cevizli) tatlardan seçebilirsiniz.

  Kullanım Şekli
  İhtiyaca göre günde 1 ila 4 defa 50 - 100 gram (1 POWERSTAR ölçek kaşığı =14,1 gram) HI WEIGHT GAİN 128 300 ml süte (light) karıştırarak içiniz. Sizin için gerekli olan günlük kullanım miktarına yavaşça ulaşın ve böylece vücudunuza HI WEIGHT GAİN 128�i değerlendirmesi için zaman tanımış olursunuz. Protein ihtiyacınızı tamamen karşılamak için ilaveten SÜPER HI PRO 128 veya Amino Asit alabilirsiniz.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2017
  diez ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş