Power plus l'carnitine

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve WildoneS tarafından 18 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Ürün sizce nasıl?

1. Başarılı

oy sayısı 14
    31,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 19
    42,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 12
    26,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. WildoneS

WildoneS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye
    Arkadaşlar bu ürünü sürekli reklamlarda görüyorum siteler üzerinde, bilgisi olan var mıdır? http://www.powerpluslcarnitine.com sitede uzman eğitimci referansı da bulunuyor. Sizce ürüne güvenebilir miyim ? ISO ve bakanlık onayı da bulunuyormuş. Yorumlarınızı bekliyorum:)

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Yağları kolayca yakıp kasa çeviren cümlesine dikkat et :)

3. WildoneS

WildoneS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye
    evet orada sanki biraz çelişki var gibi, kas inşaasına güvenmek belki zor ama yağ yakma ve enerji verme faktörlerine güvenebilir miyim acaba :)

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  5. WildoneS

WildoneS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Türkiye
    Mucize aramaya gerek yok sanırım, bilinen supplementlere devam :)

6. BedirhanDinler

BedirhanDinler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben Kullanıyorum Çok iyi Enerji veriyor sporla beraber vücut geliştirmede etkili denebilir

7. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bu firma iyi değil ve insanları dolandırmak için elinden geleni yapıyor arkadaşlarımın aldanıp alması nedeniyle bu konuya yazıyorum.

"Burak sırrını açıkladı : Spor salonuna bile gitmiyorum "

"Kas geliştirmek için spor yapmanıza bile gerek yok "

"Kas yapmak artık çok kolay "

"Kas yapmak için spor aletlerine ihtiyaç yok"

"Powerplus kısa sürede yağlarınızı kasa çeviriyor"

Bu tarz cümleler bu firmanın reklam sloganları ve çoğu sitede çıkıyor. Bunun yanında Brad Pitt'den tut George Clooney'e kadar birçok ünlünün portresi sitede var güya ürünü kullanıp destekliyorlar diye. Yani diyeceğim pazarlama taktiği böyle olan bir firmanın ürününden bir halt olmaz adam gibi ürünü olan adam hileye hurdaya kaçmaz milleti kandırmaya gözünü boyamaya çalışmaz.

Millete ürün satmanın da bu kadar basit olduğunu kanıtlıyorlar bize, heryere reklam ver yağlarını kasa çevirir spor yapmana bile gerek yok diye slogan at, protein tozu diye talaş satsan alırlar.

Son düzenleme: 15 Mayıs 2013
    kory, ADANALI1980, StormBlast ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. nfdeew

nfdeew Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler ben 16 yaşındayım yaklaşık 1 senedir vg yapıyorum ilk başladığımda 76 kiloydum su an 70 kiloyum vücudum iyi oldu ama göbek çevrem çok çok fazla göbek çevrimi eritmek için yağ yakıcı almak istiyorum internetden biraz baktım power plus Power Plus LCarnitine Vücut Geliştirici Besin Takviyesi almayı düşünüyorum sizin önerileriniz nedir.su an okullar olduğu için fazla zamanım olmuyor haftada 2 gün gidiyorum ama okullar bitince her gün gitmeyi planlıyorum 1 gün ağırlık 1 gün kardiyo şeklinde yapmayı düşünüyorum yağ yakıcıyı aldığım zaman ne zamanlar kullanacağımı bilmiyorum hangi yağ yakıcıyı alcağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim
    İlginiz için teşekkürler

9. justechno

justechno Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın almayın derim sitesinde bilgilendirme için isim ve numaranı bırakıyorsun ardından seni arıyorlar hatta biraz önce aradılar beni ve bir soru sordum dedim kilolu kişiler için yağ yakımı sağlarken zayıflar için nasıl kilo aldırıyo dedim bu tek bir ürün sonuç olarak biraz düşündü sonra power plus ın sitesinde ne yazıyorsa onları söyledi bana yok yağları kasa çeviriyor falan ya en basitinden bi kasap sorsak abi yağlar kasa dönermi diye o bile yağların kas olmayacağını bilir yani milleti kandırmak başka bir şey değil bence

10. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    o ürüne inanıpda alan bu forumda takılmasın zaten bi daha :D

komik olur

Sayfayı Paylaş