Power circle/ circular training nedir?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve huzzy tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    Arkadaslar avusturyadayim ve salonumda bu tarz bir oda var cok havali duruo:) ve slogan olarak 15dk da tüm vücut olarak geciyor. Aletlerin akra kisminda piston gibi birsey var ne kadar hizli yapmaya calisirsaniz agirlik ta o derece artiyor onun disinda bir ayar imkani oldugundan emin degilim. Ayni salonda elektronik olarak basinci arttirabildiginiz agirlik degil de basincla calisabildiginiz makineler de var ancak dedigim gibi bunlarda ayar imkani yok sistem hiz arttikca gucun de artmasi gerektigi. Ben de definasyon donemindeyim ve bana faydali olabilecegini dusundum. Ancak salonda yardim ve bilgi almak ve tüm extralar parali:). Salon full dolu oldugu halde bu guzelim aletleri kimse bilmediginden bos oluyor genelde yapan da kafasina gore yapiyor ki bilgi paylasimi olmadi simdiye kadar. Sormak istedigim su: bu antrenman methodu definasyon icin nekadar faydalidir ve setler tam olarak nasil yapilmali? Benim ilk aklima gelen freeletics ancak onda tekrar sayilari sabit ve amac sureyi kisaltmak bunda tekrari mi arttiriyoruz acaba ve kac tur yapilmali:))

Aletleri incelemeniz icin link veriyorum:

Fitinn. Die fetten Jahre sind vorbei.

2. sthammer

sthammer Guest

Balboa7 bunu beğendi.
  3. huzzy

huzzy Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student:)
    Yer:
    Avusturya
    cihazlar gym80 marka olarak bir siteye bakayim bulursam bise yazarim:)
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2014 ---
    Cihazlar hidrolik silindirlerle calisiyor ve 6 kademe ayari gormustum silindirin uzerinde ancak giris ve cikis kisminda olmak uzere iki ayar tekerlegi var cozemedim:))

burda da cihazlara ait bir link yine:

gym80 International : Produkte - circular

Son düzenleme: 19 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş