Porgram

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hsnsafat tarafından 17 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hsnsafat

hsnsafat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum..Yanlış yere açtıysam yöneticiler kusra bakmasın :)

Yağ yakmak için 2 aydır cardio+mekik hareketleri ile mücadele ediyorm :) 12 kilo verdim ve kısmende olsa sarkmaları toparladım..Ancak sonrasında kilo vermem ve sıkılaşma çok yavaşladı..Şuan 180 cm 78 kg yım..Yediklerimede elimden geldiğince dikkat ediyorum ve bol bol light süt içiyorum kas çöküşü olmasın diye(zaten fazla yokta :)

Programım:
    35-40 dk koşu(300-330 kalori)

sonrasında ise 4 defa

1 set mekik hareketi
    5 dakika ip atlama yapıyorum

Sizce eklemem gereken birşey varmı..Özellikle alt karn kısmım çok kotu ve ağırlığa girmiyorum girmem gerekirmi bilmiyorum :)

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Ağırlığa girmezseniz vücudunuz zayıfladıkça daha kötü bir hal almaya başlarsınız.

1 gün body 1 gün cardio yapmanız lazım.

Cardionuz ise az. tempolu yürüyüş ise 35dk az 1 saate çıkarın.

ya da 40 dk yapıp interval yapın. Yani 1 dk hızlı koşu 1 dk hızlı yürüyüş.

hsnsafat bunu beğendi.
  3. hsnsafat

hsnsafat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Koşuya 9 da başlıyorum 5 dk aynı hızda koşuyorum sonrasında 2-3 dakikada tempoyu biraz artıyorum 12 yi gordukten sonra tekrar 9 a düşüyorum bu 20 dakikamı alıyor ardından 15 dk kadar yüksek tempoda koşu ve düşük tempotada yürüyüş seti yapıyorum...

Ağırlığada cardiodan sonra fazla zorlamadan düşük ağırlıkla girmeyi düşünüyorm ancak doğru olurmu bilmiyorum...

Sayfayı Paylaş