Poşetteki Protein Tozu Nasıl Korunur

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve viperking tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Forumu araştırdım ama soruma tam cevabı bulamadım bu nedenle başlık açıyorum umarım uygundur.

Soruma gelince: Yeni aldığım protein tozu kapalı kutuda deği poşette (resimdeki gibi).

Poşeti açtıktan sonra ağzını geri kapatma imkanı yok, bu durumda içineki tozu nasıl saklamalıyım? Önceden kutuda aldığım için problem olmuyordu, her kullanımdan sonra ağzını kapatıp güneş alamayn nemsiz bir yerde saklıyodum. Ama bu poşetin ağzı açık olacağı için ekstra birşey yapmama gerek olur mu ?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Poşette saklamak yerine en uygunu yoğurt kutusu ya da kavanoz tarzı kapağı hava geçirmez olan kutuları kullanmanız olabilir..
    ya da varsa elinizde önceki protein tozlarının kutularını kullanabilirsiniz tabi atmadıysanız..şahsen kutuların 2-3 tanesini saklarım devamlı..hatta nitrotech kutuları içi koyu renkli olduğu için çok daha kıymetliydi benim için..hala onları kullanırım..

3. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Poşeti akşam açtım, üzerini 2 parmak kestikten sonra alttan bir şerit çıktı. Çıt çıtlı fermuar gibi bir sisitem yapmışlar, o şekilde kapatıp açabiliyoruz

4. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    evet bende aynı ürünü kullanıyorum eski whey kutularına koyacaktım ama hiç gerek yok çok pretik aç kapa yapılabiliyor.

Sayfayı Paylaş