plato donemi ve yağ yakıcı..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hakonek tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık 1.5 aydır definasyondayım. ilk 1 ay hersey mukemmel gitti ve ciddi miktarda yağ yaktım duzenli kardio ve diyet ile.2 haftadır ise kilo vermem neredeyse durmus durumda.doğal yollardan problemi çözmeye çalıştım ancak bir suredir yerimde saydığımı gördükce sevkim kırıldı. forumda bu donemde alınan yağ yakıcı desteğinin kilo verme ve yağ yakımı işlemini yeniden baslatmaya yardımcı oldugunu okudum ve yapay maddeler kullanmayı pek sevmesemde yağ yakıcı desteği almaya karar verdim.biraz arastırma yaptım ve hydroxycut hardcore ve animal cuts isimli urunlerin etkili oldugunu okudum.supplement bilgim pek fazla olmadıgından almadan once sizlerinde goruslerinizi almak istedim.amacım sadece plato dönemini atlatmak ve eski tempoma geri dönmek.bu iki urunden hangisinin amacıma ulasmamda daha cok katkıda bulunacağını dusunuyorsunuz ? veya bunların dısında bana tavsiye edebileceğiniz baska bir urun varsa tavsiyelerinizi dinlemekten mutluluk duyarım ...

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Ben de senin gibi yağ yakıcı kullanmayı sevmesem de yalnız diyetle de bu işi yapamadığımdan yağ yakıcılara başvuruyorum.

Birkaç farklı yağ yakıcıyı (Animal Cuts, Hydroxycut, Hot-rox ve Hot-rox Extreme) kullanmış biri olarak öncelikle Animal cuts ile başlamanı tavsiye ederim. Üstelik bu tür ürünleri ilk kullananlar iin tatmin edici sonuçlar vercek düzeyde bir ürün, hem Hydroxycut a göre daha ılımlı hem de Türkiye'de yasal olarak bulabileceğin tek yağ yakıcı... Yağ yakımına gereken ivmeyi verecektir.

Eğer ilk kutu Animal cutsdan memnun kalmaz ya da sonucu yeterli bulmazsan, bir süre yine diyetle devam edip ara verdikten sonra Hydroxycut ile devam edebilirsin. Bu daha sert bir yağ yakıcı olsa da orijinalini bulmak kolay olmayabiliyor. Ayrıca bir süre sonra Animal a da alışacağın için hem adım adım ilerlemiş, hem de farklı ürünleri görmüş olursun.

hakonek bunu beğendi.
  3. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    galois91;
    tavsiyen uzerine animal cuts ile baslama kararı aldım.hydroxycutın daha agır oldugunu ve animala gore bazı yan etkileri oldugunu okumustum ve acıkcası bende agırdan baslama taraftarı değildim.zaten su asamada cok sert bir yağ yakıcıya ihtiyacım oldugunuda dusunmuyorum.animal cutsın bende yarattığı etkilerini yazacagım. tesekkur ederim

4. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hakonek

yeni kutu animal cuts al kesinlikle, eski kutuda istediğin verimi yakalıyamazsın.

bana kalırsa seçimini yeni kutu animal cuts bulamazsan nutrex lipo 6 x den yana kullan.

hakonek bunu beğendi.
  5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    animal cuts'ın yurtiçinde satılan kutularında bazı kilit maddeler eksik. Getirebiliyorsanız yurtdışından alın.

inTimiDaToR, hakonek ve Deli333 bunu beğendi.
  6. inTimiDaToR

inTimiDaToR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    acaba yurt içinde, Amerika'da satılan ile aynı termojenik içeriğe sahip ürün bulmamaız mümkün mü?
    bir de acaba yeni kutu diye bahsedilen ürünün ambalajının resmini buraya koyabilir misiniz?

Son düzenleme: 24 Nisan 2009

Sayfayı Paylaş