Plakaların Bara Sığıp Sığmaması Ve Sıkıştırma Vidası.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve moquzHan tarafından 21 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sa Arkadaşlar Ben Döküm Plaka dumbell'lara geçmeyi düşünüyorum Maddi ve Vucut olarak herşey tam (Yani Yeni değilim.) 50Kg Döküm Plaka Almayı DÜşünüyorum 2 adet kısa bar (36cm) 1 Adet Uzun bar (160 cm )

Ağırlıklar :
    6 tane 1kg.
    6tane 2.5kg.
    4tanede 5kg
    Geri kalan ağırlık barlarda.

Benm 2 sorum olacak 1. sorum Ben 50 kg Çalışmak istediğimde Uzun Barda Yada Kısa barda bu 16 adet plaka sığarmı sağlı sollu ? 2 Taraflı dengeli olarak. Bu soruyu Kısa va uzun bar olarak cevaplarsanız daha açıklayıcı olacağını düşünüyorum. Ben Sığmaması İhtimali Üzerinde durduğum için araştırma yapıorum fakat bulamadım genel ürünlerin hepsi bu şekilde ( Yani 10 adet 5kg plaka felan olarak aradım fakat bulamdım eğer sizin bildiğiniz veya sizin sattığınız bi Alet varsa Özel Mesaj atabilirsiniz Yada msn verebilirim fakat msn yasak die biliyorum.)

2. sorum ise sıkıştırma vidaları her ne kadar kaliteli ve sıfır olsa dahi gevşeme yapıor bunu nasıl engelleyebiliriz. Pullover Hareketinde çk fazla tehlikesi olan bir durum.

İlginiz için teşşkrlr .. İyi Forumlar .. Sağlıklı günler.

( Sipariş Alacağım Ürün Linki : http://www.hepsiburada.com/Liste/de...aspx?productId=spordelta590&categoryId=387329 )

Not : eğer Link Vermek Yasak ve Konuyu Yanlış Yere Açtıysam özür dilerim En ufak uyarıda editlemeye çalışırım.

2. anil529

anil529 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    o zaten bir set sığmama gibi bir durum söz konusu değil merak etme:D

sıkılaştırma vidası da setin kalitesine bağlı gevşemesi bazen tehlikeli oolabiliyor ama çok sorun olacağını sanmıyorum

3. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öylemi :D Hiç o kısmını düşünmemiştim. Yorumun İçin Tşşkrlr.

4. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Bencede sığar.

Resimden anladığım kadarıya çevirmeli vida bunlar hiç bir sıkıntı yaratmaz.

5. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    ErcinTT Hocam Vİdalar Çevirmelide Ne kadar kaliteli olursa olsun vidalar gevşiyor Setlerde Yani Tehlike Oluşturabiliyor. Bunun İçin Çözüm Varmı Acaba ?

6. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    uzun olan bar sanki 2 parçaymış gibi duruyor...tehlikeli olabilir.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun olan bar 2 parça ortada birleştiriliyor. Bencede sığar sonuçta adamlar bunu set olarak piyasaya sürmüş. Vidalar gevşeme yapınca yenileriyle değiştirmek çözüm yolu olur pek masraflı da değil sonuçta

8. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evet 2Parça Tehlikeli Ama Sağlam olmasa garantili Veya böyle bi sitede Satılmazdı die düşünüyorm. Vidalar Pek Pahalı Değil Değiştirmek Olur. Teşkkrlr yorumlar için

Sayfayı Paylaş