pilav yerine yulaf ezmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tute tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar bulgur pilavı yiye yiye artık sıkıldım ve zorla yiyorum. tadını almayım diye hızlıca yutmak istiyorum. makarna da öyle. sürekli farklı soslar yapıyorum ama artık bulgur pilavı ve makarna görmek istemiyorum uzun süre. bunlar yerine karbonhidrat olarak yulaf ezmesi yesem aynı enerjiyi sağlar mı? mesela spor önce pilav yerine yulaf ezmesi işimi görür mü? ben genelin aksine sütle karıştırınca acayip seviyorum yulaf ezmesini. o yüzden uzun süre pilav ve makarna yerine karbonhidrat olarak bunu almayı düşündüm ama emin olamadım. bu arada kilom 66 boyum 183 yani amacım kilo alıp, hacimlenmek. bu açıdan da faydası olur mu?

2. kubilaykıbrıs

kubilaykıbrıs Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir-kıbrıs
    zaten kafayı takmışsın burda biri olmaz dese de sen genede yemek isteyeceksin. Ama doğru yolda ilerliyorsun önemli olan beslenme ve sporu kısa süre için düzenlemek değil uzun süre devam ettirebilmektir. Bunu da nasıl antrenmanlarını değiştiriyorsan, öğünlerinin içeriğini de değiştirmen sana ilham,devamlılık ve başarı sağlar.
    Yulaf,haşlanmış patates,nohut,çavdar ekmeği,brokoliyi deneyebilirsin.Afiyet olsun sağlıklı sporlar.

Sayfayı Paylaş