Pet etmek yok...BİRLİK OLALIM

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ALPOGAN tarafından 12 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
 1. ALPOGAN
  Offline

  ALPOGAN Yeni Üye

  Katılım:
  11 Ocak 2011
  Mesajlar:
  71
  Beğenileri:
  56
  Ödül Puanları:
  0
  Değerli arkadaşlar... Pes etmek yok.. Lütfen umutsuz olan, bu işin bittiğini üzerine bir bardak su içmemiz gerektiğini söyleyen arkadaşlara aldanmayalım..Bu çorabı başımıza örenlerin amacı bu zaten..Onlar bizi küçük gördüler ve birlik olup hakkımızı arayamayacağımızı düşündüler..Ancak yanıldılar..

  Bence birlik olmalıyız ve sebat ile mücadele etmeliyiz..E-posta ve faks yolu ile bu ülkede ulaşamayacağımız kimse yok..Ben Cumhurbaşkanı Gül'e, sağlık bakanına ve tarım bakanına bile ulaşacağım..FDA gibi tüm dünyanın ''tartışılmaz otorite'' kabul ettiği kurumun onay verdiği vitamin ilacının sağlığa zararlı olabileceğini iddia etmek düpedüz saçmalamaktır..Bu iddiayı ortaya atan Habertürk yazarı, distrübütör firmaların ve kan emici vampirlerin maşalığını yapmış ve provakatif bir makale ile olayı sabote etmiştir..FDA'nın onay verdiği kemoterapi ilaçları gibi yanetkileri arasında ölüm bulunan ilaçlar bile onaylanırken, FDA'nın onay verdiği C vitamini nasıl onaylanmaz ? Üstelik Carlson gibi bir vitamin devinin ürettiği C vitamininden bahsediyoruz burada..

  Esas tehlike yerli ürünlerde..Bu konuda çok kararlıyım arkadaşlar..Bu konunun üzerine sonuna kadar gideceğim..Çünkü teyzem lenf kanserini yeni atlattı ve hastalığın geri gelmemesi için bu takviyelere ihtiyacımız var..

  Sizden istediğim BİRLİK ve DESTEK...İnanın bana başaracağız bu işi..Öyle bir düzenleme yapılsınki, bu işin ticaretini yapmak imkansız olsun...Ama bizim gibi bireysel amaçla bu ürünleri satın alanların ise işi kolaylaşsın !
   
 2. SAVAŞ74
  Offline

  SAVAŞ74 Üye

  Katılım:
  20 Eylül 2010
  Mesajlar:
  1.329
  Beğenileri:
  1.284
  Ödül Puanları:
  123
  Yer:
  İstanbul
  @alpogan yanındayız. fahiş fiyatla ithal ürün satan ama yine de zor durumdayız diye ağlaşan ithalatçılara karşı bizim de sesimiz olmalı.

  ama iherb topiğinde devam edesek daha iyi olmaz mı
   
 3. diez
  Offline

  diez ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  18 Ocak 2006
  Mesajlar:
  12.609
  Beğenileri:
  14.594
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Yer:
  Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş