Personel Trainer Arıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DganC. tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Vermem gereken kiloları verdim yağ yakımı da sağladım fakat o son aşamaya bir türlü giriş yapamıyorum. 3 günde bir kesin tatlı yiyorum beslenmeyi tam oturtamıyorum ve okadar cok farklı makale okudum ki artık kafam çok karıştı. Özel bir yardım almak istiyorum. Kayıtlı olduğum spor kompleksinde 5 adet trainer mevcut fakat okadar ilgili değiller. Şuan kendimce yaptığım önce-sonra fotoğrafını gören işin bitmiş senin diyor fakat ben kabul etmiyorum. SON rampayıda geçmek istiyorum.

Gerçekten benim şuan ki dönemimden geçmiş veya en az beni anlayacak kadar bilgili , vereceği beslenme ile antreman programı ile beni kesin sonuca ulaştıracak bir trainer arıyorum.

Bu sitede kayıtlı olan veya yakından tanıdığınız ve önerebileceğiniz bir personel trainer var mı ?

2. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    Hangi ilde?

3. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sen derdini yaz buraya biz yardım edelim elden geldiği kadar. Sen düzgün çalışıp beslendiğin sürece zaten gelişeceksin genetiğin el verdikçe. gerek var mı personel trainera?

4. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    İStanbul'da oturyorum.

Derdim neredeyse çok az ve bence birebir ilgi gerektiren birşey. ekmeği kesince kilo verilcek bir durum yok. Zaten kilo ile bir problemim yok sorunum yağ yakımı.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Yağ yakımıysa sorunun , personal training yerine kendin çözmeye çalışabilirsin , beslenmem şuan için iyi diyorsan eğer cardio olarak interval cardio deniyebilirsin ayrıca hep aynı tarz cardio yapmadan ilerliyebilirsin yani hep koşarak değilde plyometric veya başka bir tarz , baktın böyle yağ oranında azalma olmuyor , yağ yakıcılar var onlar kesin çözüm olucaktır.

6. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Cüneyt Üst :)

7. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ben de senin gibi düsünmüstüm , bana hicbir faydası olmadı,hatta beni geriye goturdu. bence belli bir asamada isen kendin devam et. kendi ihtiyaclarını ve sana yarayan yaramayanları kendinden baskası bilemiyor maalesef.

8. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Özel ders alıp fayda göremediniz mi? fiyatı ne kadardı sorması ayıp

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Eline hiç ağırlık almayan, skinny vücuduyla kendini fit zanneden yaşam koçları var. Onlara gitmeyin aman. İsim vermek istemiyorum şimdi. :D

10. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ben cok güzel de yağ yaktım suan yağ oranım yaklaşık 11-12. Buralara %20 seviyelerinden indirdim. Fakat dediğim gibi kafamı okuduğum diyetler antreman şekilleri ardiyo şekilleri ile okadar karıştırdım ki. Artık az da olsa sonuca ulaşmak için profesyonelbir yardım şart oldu

Forumda , daha önce benim yolumdan geçmiş birsürü öğrencisi olup onlarında önce ve sonraları olan kendisinide samimi bulduğum bir trainer buldum , kendisini tanıyorda olabilirsiniz. Kendisiyle başladığımızda burdan belirtebilirim kim olacağını.

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bende %22 den %13 e düştüm.Şuan bende daha aşağıya çekmeyi planlıyorum.Ama yani kısa sürede olan birşey değil yağ oranını azaltmak , personal training ile anlaşmak senin kararın ama benim şahsi fikrim personal trainingle uğraşıcağına salonda ağırlık idmanını sıkılaşma çok tekrara ve bazı yorucu hareketlere çevir , cardioyu dediğim gibi değişime götür süreyi hafif artır , Animal Cuts veya Hydroxycut yağ yakıcılarını dene eğer buda sonuca götürmezse personal trainingi çağre olarak görmeni öneririm.

12. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    crossfit tarzı antrenman yap şınav barfiks squat deadlift gibi fonksiyonel hareketleri arka arkaya hiç dinlenmeden yap 3-4 hareket gibi bir turu tamamladıktan sonra 60 saniye dinlen tekrar yap bunu bitirince meşhur 8dk abs programını gir üstüne 20 dk hiit kardiyo yap 3 günde 1 de tatlı yiyorsan metformini araştır kafana yatıyorsa tatlıyı yemeden önce yutarsın yağlanmanı engeller diyabet ilacıdır

13. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Özgür hoca ile başladım. Umarım en kısa sürede sonuca ulaşıcaz :)

14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    oxyelite pro derim.

15. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu

Özgür hoca iyidir thums:

Edit:Ben öğrencisi falan değilim ama kısa sürede vucudunu şekle sokması yazdığı makaleler ve çok sistemli biri olması bakımından sana fayda sağlayacağını

düşünüyorum

16. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    özgür hocaya nasıl ulaşabiliriz ?

Sayfayı Paylaş