Performansımı artırmam lazım sınavım var yardım!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve zlatan57 tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. zlatan57

zlatan57 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba.

Performans arttırıcılar bölümüne ve vitaminler bölümüne girdim ama orada markalar yazıyodu ben hangisi işime yarar bilmiyorum , yanlış yere konu açtıysam beni affedin.
    Besyoya hazırlanıyorum ve iki önemli sorunum var.

1.si kalflerim alt baldır kaslarım çok ağrıyor biraz araştırdım ve stress kırığı diye bir sorunum var sanırım , hocamız iyi dinlenme ve beslenme lazım dedi. benim calfleri iyi duruma getirip çılgınlar gibi çalışmam lazım çünkü kalflerim çok zayıf. beslenmem ne iyi ne de kötü protein almam gerekiyor mu bilmiyorum sizlere soruyorum?

2.si antrenmanlarda bazen deli gücü geliyor bazen de çok güçsüz oluyorum genelde çok güçsüz oluyorum. enerjim gelmiyor beni arkadan iten güç kuvvet veren birşey yok sanki omuzlarımda yük var bacaklarım kalkmıyor. ama nefesim ya da kaslarım zorlanmıyor farkındayım. kaslar ve nefes iyi ama yine de gidemiyorum beni ateşleyen bişey yok. bellkide patlayıcı kuvvetim yok.
    sizce performans artırıcı bişey vb. vitamin gibi bişeyler kullanmam gerekir mi ?

çılgınlar gibi antrenman yaptıktan sonra kasların ve vücudun kendini iyi yenilemesi yaptıgım idmanın hakkını almam için ne kullanmam gerek takviye olarak ?

çok bitiğim şuan antrenmanları kaldıramıyor gibiyim.

Sayfayı Paylaş