Perfect Protein 92+

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

98,2%
  2. orta karar

1,1%
  3. başarisiz

0,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    bence fiyat olarak şuan diğer ürünlerden baya avantajlı. 750 mg lık kutu 39 ytl. dün 4 adet spariş verdim. ilk gelen kutu çilekli idi biraz içimi problemli geldi oysa içmeden 1 saat kadar önce hazırlanıp bekledikten sonra içildiğinde pek bi sorun olmuyo sonradan fark ettim. hemen hazırlanıp içildiğinde çok katı oluyo. erimesinde bi problem yok topaklaşmıyo da. firmadan rica ettim farklı aromalı olsun diye sağolsunlar arayıp ellerinde şuan olmadığını ithalatçı firmanın bayramdan sonra göndereceğini söylediler ben de 2 çikolata 1 vanilya ve 1 de çilekli siparişi verdim. bakalım diğerleri nasıl...

2. PreludeSS

PreludeSS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Burda yazılanları okuduktan sonra bir kaç günlük düşünme süresinin ardından bugün bu ürünü edindim inşallah sonuçlar beni sevindirir,burda sonuçları sizinle paylaşıcam...

3. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben kullanmadım sadece bir bardak içtim bu ürünü ancak kullanan arkadaslarım oldu hiç memnun kalmadılar kirec gibi dibe cokuyor acayıp bişey dediler

4. StarfreedoM

StarfreedoM Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu ürünü değil de, Pro 90 olanını kullanmaya başladım. Aldığım yerdeki adam bana bunu önerdi. Alalı 1 hafta olmadı daha, alıp eve geldikten sonra buradakileri okudum ve harbiden canım bayağı bir sıkıldı. "Heralde adam bana elinde kalanlardan iteledi" diye düşündüm ciddi şekilde ama sonra bilen 1-2 kişiye sordum benim aldığım ürünün gayet iyi olduğunu söylediler. Spor salonundaki hocamda bu ürünü alınca moralim biraz yerime geldi. Ki hocamız sıradan hocalardan değil. 2. Kademe milli hakem kendisi. Bugün protein tozunu aldıktan sonra 3. kullanışım oldu ilk 2 kullanışıda ağırlık, enerji gibi konularda hiç fark görememiştim ama bu sefer bayağı fark hissettim ama psikolojikte olabilir emin değilim. İlk protein tozu kullanışım sonuçta. Ama yine de bu ürünü almayı düşününler bilen birilerine danışsın, içine sinmediyse almasın.

5. Desertrose

Desertrose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşındayım 9 aydır body yapıyorum daha 5 gün falan oldu proteine başladım whey pro 90 kullanıyorum bide aminoasit yaşıma göre bi zararı olurmu?Cevaplarınızı bekliyorum

6. ImmortaL_

ImmortaL_ Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci/müzisyen
    Hardline Pro gainer 'dan sonra kullandığım ürün. Yüksek miktarda protein içeriyor olması, fiyat/kalite sebeplerinden ve salondaki hocalarımın tavsiyesi üzerine almıştım.Açıkçası sonuçlarını görecek kadar uzanma kullanma fırsatım olmadı, yaklaşık 1 ay ara vermem gerekti salona ama kardeşim ara vermeden kullanmaya devam ediyor ve sonuçlarından memnun. Lakin benim tavsiyem protein tozu için optimum nutrition %100 whey,gainer için hardline progainer olacaktır.

Sayfayı Paylaş