Perfect Nutrition - PnP

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bu marka hakkındaki bilgi ve görüşlerinizi paylaşır mısınız?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Malebolgia aynı bilgilendirmeyi burda da yap istersen..zira benim gibi yanlış anlayanlar çıkabilir ;)

3. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    diez bunu beğendi.
  4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sitelerinden aktarıyorum:

Perfect Nutrition Products DIS TIC. LTD. STI.

Perfect Nutrition Products Dış Tic. Ltd. Şti 2005 Ocak ayı itibariyle kurulmuş olup, Türkiye genelinde uzun bir piyasa araştırması sonucu, Türkiye'deki sporsal faaliyet ve teşviklerdeki eksiklikler, spor sektöründeki boşluklar ile sporcuların istek ve ihtiyaçları saptanmış olup, sporcunun kendini yetiştirmesi, hizmet alması ve desteklenmesi esas ilke alınarak 2006 yılında , Alman ERKO Gruppe GmbH şirketi ortaklığında çalışmalarına devam etmektedir.

Perfect Nutrition Products, üreticisi, çalışanları ve sporcularıyla birlikte büyümeyi, müşteri memnuniyeti esastır düşüncesinden hareketle tüketicisi ile buluşarak lider bir marka olmayı, çalışanları ile birlikte verimliliği arttırmayı, sporcuya destek olarak spora ve sporcuya hizmet vermeyi ana hedefi olarak belirlemiştir. Bu hedefe ulaşmak üzere şirketin temel yetkinlikleri olan ürün geliştirme, sponsorluk faaliyetleri , satış ve dağıtım ağı, stratejik marka yönetimi, gıda takviyeleri hakkında doğru bilgilendirme güvencesi ve hizmette mükemmellik etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Şirket olarak felsefemiz, yasalara uygun davranan, üretiminde ve dağıtımında tüketici ihtiyaç ve isteklerine maksimum etkinin sağlanmasına imkan veren, sporcularına büyük bir ailenin bireyleri olduklarını ve değerli olduklarını hissettiren, her zaman kendini ve ürünlerini geliştiren bir firma olmaktır.

Perfect Nutrition Products, başta sporcular olmak üzere fiziksel aktivitede bulunan her kişinin kullanabileceği yüksek kalitede besin desteği sunmaktadır. Sağlıklı beslenmeye yardımcı olan ürünlerimiz, kalite felsefemizden ödün vermeden özenle seçilmiş ham madde ve en son teknolojiye sahip modern üretim makineleri ile kalite ve hijyen standartlarına uygun olarak Almanya'da üretilmektedir. Ürünlerin gerek üretim öncesi ve sırasında, gerekse üretim sonrasında mühendislerce kalite kontrolleri yapılmakta olup ilgili bakanlıklarca gerekli sağlık sertifikaları tescil edilmiştir.

Türkiye'de de gerekli yasal izin ve sertifikaların teminiyle, sağlıklı beslenmenin takipçilerine destek vererek yola çıkan Perfect Nutrition Products Dış Tic. Ltd. Şti; ürünleri, çalışma prensibi ile her daim en ufak numara kalmak adına yoluna devam etmektedir.

Ürün fiyatlarını Avrupa fiyatlarına yakın tutarak sporculara kolaylık sağlamış. Professional Line serisiyle sporcuların kullanabileceği özel ürünleri piyasaya sunmuştur.
    Spor branşına daha fazla destek vermek amacıyla 2007 yılında ünvanını PERFECT NUTRITION PRODUCTS SPORTİF FALİYETLER DIS TİCARET LİMİTED SİRKETİ olarak degistirmistir.

Katalogları:

http://www.perfectnutrition.com.tr/files/catalog/PerfectNutrition.zip

5. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sağlam sporculara sponsor olmuşlar ama hiç kimse duymadığına göre uzak durmak lazım sanırım.

Fiyatlarınada pek uygun denemez.

Birde ürün ambalajları bana acaip amatör göründü. Tabii ki ambalaj değil içerik asıl önemli olan ama ciddi bir firma içerik kadar ürünlerin kutularınada yatırım yapar diye düşünüyorum. Yerliler içinde bu konuda en önde olan yine Hardline.

6. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    bizim salon perfect nutrition ın antalya bayisi çoğu üye kullanıyo memnunlar ben yeni optimum whey protein aldım bu bitince perfect nutrition uda bir deniyecem

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Ege bölgesinde yayginlar diye biliyorum. Internette hic bir sitede ürünlerini görmedim, nedeninide acikca merak ediyorum. Son zamanlarda bir cok sporcuya sponsor oldular, örnegin Serdar Aktolga.
    Bir atak yaptilar diyebiliriz, avrupada bir cok fuarada katildilar. Ürünleri supplement arsivindede yer almasi gerekir (bazilari)
    Bu spora en azindan katki sagladiklari söylenebilinir.

Son olarak firma hakkinda daha öncedende baslik acildigini biliyorum.

Malebolgia bunu beğendi.
  8. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    hala deneme fırsatı bulamadım site yenilendi girip bakmanızı tavsiye ederim Iris Kyle a sponsor oldular.
    http://perfectnutrition.net/default.aspx

9. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    isocool aminolar vs populerken 4-5 sene once metalik gri mavi vs. paketlerde urunleri vardi.
    kimse memnun degildi o zaman...

10. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

http://www.perfectuk.com/

Cannabis, bahsettiğin ürünler bunlar mı?
    İkisi farklı markalar çünkü.

11. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93

evet ben bunlardan bahsediyordum, farkli markalarsa yorumum ingiliz olan icindithums:

12. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    pnp firmasının ürünleri hakkında bir bilgim yok fakat serdar hocaya ciddi bir destek verdikleri çok açık. Bu da Türk sporu için tabiki sevindirici.. fakat bu firmanın pekte ürün satabildiğini sanmıyorum ama reklam yapma gereksinimide duymuyolar ilginç!!! Bu firmanın kendini nasıl finanse ettiğini bilmiyorum. Neyse serdar aktolgaya gelirsek izlemeyen arkadaşlar için googlevideo da pnp team in serdar aktolga ile yaptığı çok hoş çok samimi bir röportajı var 4 bölümden oluşuyor izlenmesini tavsiye ederim.

saygılar...

13. msxx

msxx Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün kilo aldırıcısı mükemmel diyebilirim 100 gramda 2000 kalori var !

14. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    çok pahalıdır, aynı şekilde yerli malı olan hardline daha cazip sanki.

15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    100 gr da nasıl 2 bın kcal oluyor kı ?

100gr yag olsa yınede 900 kcal yapar

16. t3amsah

t3amsah Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bu ürünü kullanan varmı, bugün bir yarışmacıyla konuştum bana dedi perfect nutrition kullanıorum başka marka kullanmam dünya şampiyonları neden egeden çıkıyor sanıosun dedi.Öyle ürünlerin ambalajına aldanma dedi :D.Eğer kullanan varsa bu ürünü yazarsa sevinirim.

17. Ouz the Ww

Ouz the Ww Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    GYMnasia Body&Fitness Trainer
    Yer:
    Manisa
    Arkadaslar bu firmanin ürünlerini acemilik dönemlerimde kullandim. Whey proteini o zamanlar vücudum daha once supplementla tanismadigi icin gayet etkiliydi. 2 kutu whey pro 90 bitrmistm. İsimi gordu. Tabiiki optimum weider muscletechin protein tozlari kadar kaliteli degildi. Ama en azindan hardline ve nitrofull gibi markalar kadar kötü de degil. Orta seviyeydi. Ayrica bcaa ve glutaminini de kullanmistim. Bcaasi gercekten 10 numara, glutamini de guzel. Bu firmadan urun alcaksaniz amino asitlerini tavsiye ederm.

18. kokolayko

kokolayko Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Perfect in 4 cesit urununu kullaniyorum protein . Bcaa . Amino ve karb.tozu cok memnunum urun kimyasal icermiyor en azindan bunu biliyorum ve orjinal oldugundan eminim firma sahibini taniyorum .gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz derim

f3v0 bunu beğendi.
  19. Majesticool

Majesticool Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    bu markanın vintage whey protein ve kilo aldırıcısını kullanan varmı?

20. f3v0

f3v0 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    konuyu hortlatmak gibi olmasın neredeyse 3 haftadır kullanıyorum ilk supplement'im bende araştırıyorum gelişme var gibi :) PnP whey 3-fx kullanıyom

Sayfayı Paylaş