Pembe Maske ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve triplle3 tarafından 23 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sorun şu ki ; Geçen sene ki fotoğraflarıma baktığım zaman kendimde tuhaf görünen bişey göremiyodum fakat bu sene aynaya baktıgım zaman ergenlıkten olsa gerek cok sınır bozucu değişimler görüyorum . özelliikle gözlük takıp baktığım zaman kendime suratımda izler görüyorum ve sinirim bozuluyo :D

Şu pembe maskeyi deneyen var mı ? Pürüzsüz tertemiz bir yüzüm olsun istiyorum sizce pembe maskeyle bu mümkün mü ??

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Pembe maske nın yalan oldugu haberlerde cıkmıstı.. oyle bır gecer zaman kı de oynayan kızın suratını kullanarak pembe maskesı kullanıp yuzunden kı ızlerden kurtuldugu soylenmıstı.. Oyuncu acıklama yaptı pembe maske kullanmadıgını ızınsız olarak kendı ısmıyle ve resmıyle reklam yapan fırmaya dava acıcagını

http://haber.gazetevatan.com/pembe-maske-yalani-patladi/381856/8/Haber

3. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hadi ya teşekkürler bunu öğrendiğim iyi oldu .. Peki başka ne yapılabilir ?

4. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Yuzunu bol bol yıka yaglandırma yuzunu .. cips fln bu tarz yıceklerden uzak dur sıvılcelenme azalır ..bırde peeling yapabılırsın ... sivilcelerini patlatırsan da iz bırakır o yuzden dıkkat etmen gerekır

5. triplle3

triplle3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ya yuzumde sıvılce felan yok cıkıyo sonuyo . ama izler var biraz peeling halleder ama sanırım teşekkürler ..

Sayfayı Paylaş