Pembe 5 mg Dianabol

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Tesla tarafından 6 Haziran 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tesla

Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Öncelikle ben flea. Despo sana mail attım ama ulaştımı bilmiyorum.
    Eski kullanıcı adımla asla giriş yapamıyorum. Cannot find themes id 4 gibi bir mesaj alıyorum. Bu yüzden tam 3 aydır siteye yazamıyordum :x

Panzehir kardeş ve diğer Pembe Anabol kullanan arkadaşlara bir sorum var.

Arkadaşlar bunlardan elimde 500 tablet kadar var.
    Kaynağından pek emin olamadığım birilerinden aldım.
    Elimde kutusu yok. Bir naylon torba içinde 500 tane pink anabol bulunuyor.
    Bunların underdose olduklarını biliyorum. 5 yerine 3 yada 2 mg içeriyordur filandır bilemeyeceğim. Sormak istediğim şey şu elimde bunlardan 500 tane var. Fakat kutusu yok. Tabletlerde yılana benzeyen bir resim var.
    Bunların son kullanım tarihleri kaç senesine kadardır?
    Bunların tarihlerinin geçik olma ihtimali varmı?

Birde Thaibol'ü sülfirik asite attığın zaman kahverengi renge bürünüyormuş.

Bu teste güvenilirmi?

Bu konuda ingilizce bir yazı okumuştum.
    Sülfirik asite atınca tablet kahverengi oluyormuş...

Methandienone maddesi sülfirik asitle bileşime girmiyor
    Ama thai dbol ler üzerinde bulunan pembe boya yada özellikle
    British Dragons tarafından koyulmuş olan başka bir madde
    sülfirik asitle birleşince kahverengi hal alıyor diye okudum.

Panzehir bu konuda bilgin varmı?
    Nedir bu sülfirik asit muhabbeti?
    Dbol için birde suck test diye tabir edilen emme testi varmış :)
    Bunun hakkında da ayrıca görüşlerini almak istiyorum.

Kısacası bu gerçekmi fake mi nasıl anlayacağım?
    Resimlerini yakın bir zaman Digital Makinemle çekip buraya yollarım.
    Ama resimlerden önce tarih konusunda ve sülfirik asit testi konusunda bilgi istiyorum.

Ve bana pembe dbol kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi?

Despo bu arada benim hesaba bir çare bulabilirmisin?
    Eğer bulamıyorsan bundan sonra bu hesapla sitede takılacağım.

Hata yaptıgımı düşünmüyorum.
    Cannot find themes id 4 mesajı israrla çıkıyor.
    Yeni hesaptan girdiğim zaman bu mesaj çıkmadı.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merhabalar flea, sanirim simdi kullanabilecen soruna gelince, bu senin yilanli dedigin Dianabollar...

British dispencary olmasin ?

Resmini cekersen cok iyi olur cünkü bunlarda sorunlar olmus gibi...Poseti nasil biseydi ?

Sahtelerine gelince su resme bak:

Ilk resme bakarsan ve yukaridaki resme bakarsan ilk resim sahte gibi ... nedeni sahteler noktali noktali.... yani bana öyle geldi..

Seninde dedigin gibi test edilebilir benim aldigim duyumlara göre...

sulfuric acid´in icine birini atarsan asagidaki sol tablet gibi olmasi gerekiyormus ki sahte OLMASIN.. yani sagdaki sahte..

Yanliz bu test sadece icinde methandrostenolone olup olmadigini gösteriyor, varsa soldaki gibi olmasi gerekir.. onun icin egerki icinde 1 mg methandrostenolone olsun yine ayni durum olur, yani ne kadar güvenilir belli degil yanliz hic yoksa ve sadece boya koyunmussa ozaman sahteligi tabi ortaya cikar..

benden bu kadar :oops: panzehirin de yardimi olacagina eminim..

Saygilarla

Despo

3. Guest

Guest Guest

Ucuz sirke baldan tatli oluyormus. pembe tabletler ucuz ve herkes supplement gibi aliyor. pembe tablet cok kisi taarfindan test edildi. Bir cogunda doz ayari düsüktü. Bazen de icinde metiltestosteron maddesi bulunmustu(afro). tamamen sahte yani doz ayari 0 olan bu pembe ANABOL tabletler nerdeyse yok gibidir. Üreten firma iyi kazikliyor milleti. Degisik versiyonlarda piyasaya cikariyor. Co ilginc tesbitler de var.

Arkadas Taylandda gitti kendisi profesyonel vücutcu. Ordan eczaneden pembe tabletlerden aldi. Dikkatinizi cekiyorum eczaneden aldi. Sonra birde sokakda disarda seyyar saticilar simit satar gibi mal satiyorlar. Onlardan aldi. Tabi ikisini karsilastirdi ama sahte cikti. Yani eczaneden gelen madde orjinal ama digeri sahteydi. Bu tabletler sonra laboratorda test edildi. SONUC VAHIM:

Eczaneden alinan 3 tablet test edildi:
    1.tablet 5mg olmasi gerekirken 4mg geldi.
    2.tablet 5mg olmasi gerekirken 1,3mg geldi
    3.tablet 5mg olmasi gerekirken 4,7mg geldi.

Seyyar saticicidan yani karaborsadan alinan tabletler test edildi:
    1.tablet 5mg olmasi gerekirken 4,6mg geldi.
    2.tablet 5mg olmasi gerekirken 5,1mg geldi.
    3.tablet 5mg olmasi gerekirken 4,9mg geldi.

sonuclara göre eczaneden alinan orjinal dianabollerde bile sahtekarliklar var. isin ilginc tarafi daha vardi. Eczaneden gelen tabletler agiza alindiginda sekerli tat gelirken diger karaborsa tabletlerinde ise aci tad geliyordu.
    Sonuc itibariyle her ikiside saglam degil ama durum onu gösteriyor ki Taylanddan gelen ANABOL tablets pembe tabletler tamamen piyango oyunu gibi. kac mg cikacagi hic belli degil.
    Düsünsenize 1. gün 22mg 2.gün 35mg 3. gün 20mg aliyorsunuz ve her seferinde doz ayari degisiyor. dolayisiyla vücut icerisinde testos eviyesi Hop cikiyor Hop iniyor. tabi olan yine yumurtaliklara oluyor.

Simdi asitle test etmek bana göre mantiklica degildir. Yani metandienon yada methandrostenolon maddesini asitle nasil tesbit edeceksin? renk degisimi olabilir bu firmanin koydugu renklerdir. Yillardir bu tür tstler belirtilmistir ama aradan 8 sene gecti hala ayni durumdayiz :D

4. Tesla

Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki rus dianabol konusunda ne diyorsun? Sahtesinde Made In Russia yazıyor... Rus malı şeyde ingilizce yazı olmaz. Bu kötü kopyadan başka taklitleri varmı?

Bioanabol konusunda ne diyorsun?
    Naposim Konusunda ne diyorsun?

Underdose olabilir.
    Birde thai dbol underground değil mi?
    Thailand da eczanede satılıyor mu?

Ayrıca buraya resim ekledigim zaman bakarmısın
    gerçekten British mi üretmiş yoksa başkalarımı....

5. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Panzehir cok garip gercekten :D Gülmemek elde degil MALESEF :cry:

Flea halen giremiyormusun ? Seninkiler benim ekledigimkini aynisi degilmi ?

6. Tesla

Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flea hesabıyla girmeye çalıştığımda themes id 4 kayıp gibilerden mesaj alıyorum...

Eğer zor birşeyse kasmana gerek yok. Önemli olsan sizlerle yazışabilmek :)

Ha Flea olmuş ha Tesla farkı yok.

Bendekiler senin resmini koyduklarının tıpa tıp aynısı.
    Panzehir olayı çok prof. düşünüyor bence.
    Adam türkiyede ki sustanonlara bile güvenmiyordu :)
    Doğrudur haklıdır. İlacın tam hakkını vermesini istiyordur.
    Ve hormon seviyelerinin sabit kalmasını istemeside en doğal hakkı.
    Ama elimde bunlar var ve bunlarla kür yapmalıyım...

Benim foto makinesi gündüzleri güzel çekiyor. Şimdi kapalı alanda makro fotoğrafından iyi verim alınmaz. Kısa zamanda resimleri eklerim.

Saygılar

7. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Flea/tesla simdi sorun düzelmis olmasi gerekir..

Panzehir konusunda katiliyorum yazdiklari cok garip geldi onun icin gülmemek elde degil dedim, yazdiklari yanlis demiyorum egerki öyle anladiysan :)

8. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yok ben sadece panzehire katıldıgımı söyledim. Doğru konuşuyor ama ben zaten onların underdose olduğunu biliyordum :)

Daha doğrusu duymuştum...
    Neyse, üzerimde bizzat deneyip gelişmelerden sizi haberdar ederim.
    Ürünün kalitesini anlamakta kesin bir sonuç olmasa bile genede ayrı bir başlık açar gelişmeleri yazarım.

Not:

Nickim artık çalışıyor teşekkürler...

9. Guest

Guest Guest

*Rusya'dan gelen Dianaboller de bir ara metiltestosteron karisimli metandienon maddesi bulunmustu. Kisacasi bunda da ahtekarlik var. isin aslina bakarsan ruslarin hic bir zamans aglam üretimli mallari olmadi.

Son bir deneyim ve analizde Rusya Akhirin firmasinin ürettigi ve dis kapinin Bor bordo seklinde ve rusca yazilarla basilmis dianabolleri görüyoruz. Ama ben yinede tavsiye etmemekteyim.

*Bionabol tabletlerini sadece balkanpharma firmasi adi altinda alinmalidir. Satilirken de sisede degilde normal kutuda sunulanlara ragbet edilmelidir. Tabletlerin blisterleri arkasinda balkanpharma yaziyor ve diger tarafinda ise portakal renkte kaplama var. Bunun sahtesi su an piyasada yok.

*Metanabol tabletleri Jelfa firmasi adi altinda polonyada satiliyor. Bu madde gayet saglam ve sahtesi yok. Su an güvenilir bir durumda kullanimi avrupa ve asyada yapilmaktadir.

*naposim terapia ismi altinda romanyada üretimi mevcuttur. Sahtesi yok denecek kadardir. Son üretimlerde paket sekli degismistir. Naposimler 100 lük seklinde yada anabol tabletler gibi bir kutunun icinde 100 tablet seklinde satislari kesinlikle sahtedir. Firmanin bu sekilde üretimi yoktur.

*ANABOL TABLET tayland ülkesinde üretimi vardir. British dragon ve british Dispensary firmasi adi altinda üretimleri mevcuttur. Bu her iki firmada aynidir. Disariya farkli iki firma gibi kendini göstersede üretimleride ayni yerde yapilmaktadir.
    bugün L.P standart laboratory adi altinda üretimler sahtedir.

Tesla:

Olayi daha iyi anlaman icin sunlari söylemeliyim. Ben burada düsündüklerimi yazmiyorum. Olanlari yaziyorum. Sustanon hakkinda yazdiklarim doktorlarin ortaya cikardigi sonuclardir. TR deki sustanonlar doz ayari azaltilmistir bunu burada tekrar söylüyorum. Elimizde analizler var. Bunun aksini kimse iddia edemez. 2002 üretimli sustanon ampüllerini toplatin ve laboratorda test edin. Sonucu aldiginizda bana hak vereceksiniz.

Su fikre katilmiyorum kardes. Elimde olanlar bunlar ve yapacak birsey yok mecbur bunlarla kur yapmaliyim. Bu yapilabilecek diger en büyük hatalardan birisidir. Simdi elinde anapolon olsaydi yine ayni seyi söyliyecektin belki. Bunlarin fiyati ucuz diye yapiyorsan yada injeksion bana ters is diyorsan o zaman bu konuyu uzatmaya agerek yok.

10. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili kardeşim fiyat olayından kaynaklanan bir problemim yok ki.
    Kaldı ki ben Anabol Tabletleri fiyat için tercih etmiş değilim.

Birinin underground diğerinin tıbbi kullanım için üretiliyor olduğunu zaten biliyorum. Tamam underground olabilir ve belki çok kalitelide olabilir.
    Böyle üretimlerde vardır belki.

Fakat sevgili panzehir bak seni buraya geldiğin zamanlardan beri tanıyorum. Reel anlamda tanımıyor olsam bile yazdıklarından nasıl birisi olduğun anlaşılıyor.

Şimdi işin doğrusunu konuşalım. Niyetim seninle tartışma yaratmak yada ortamı germek değildir. Ama doğru düşündüklerimide söylemeden geçemeyeceğim.

Mesela adam çıkıyor ve şu sustanon gerçekmi sahtemi diye soruyor.
    Sen diyorsun ki o sustanonlar yaramaz kardeş. O sustanonların doz ayarı başka. Ama adam sana doz ayarının eksik yada fazla oldugunu sormuyor ki. Bak ilk yazıma dikkat edersen zaten pink tabletlere eksik doz diyeceğini yaramaz diyeceğini tahmin ederek yazmışım. O yüzden de zaten yanına eklemişim demişim ki bunlar 2 mg 4 mg 5 mg olabilir demişim. Bak ben bunlarla ilgilenmiyorum sevgili kardeşim.

Benim ilgilendigim konu o tabletlerin fake olanları nasıl anlaşılabilir.
    Benim ilgilendigim tek konu budur. Eğer bizzat British Dragons ise ben buna orjinal derim. Ama BD dışında başka bir firma şahıs yada herneyse bu tableti üretip üzerine BD basıyorsa benim için sahte bu demektir.

Ben bu konuda ip ucu istedim senden.
    Ama mesela bana Rus dianabol Bulgar D.Bol ve bir sürü ilaç hakkında bilgi verdin. Emeğini ve cevabını asla küçümsüyor değilim.

Bana laf kalabalıgı yaptıgınıda haşa iddia etmiyorum.

Elimde bu var ve bununla yapacağım. Çünkü elimdeki tabletler Dolar yada Euro değil. Bunu almışmıyım kardeş? 500 tab. ilacı sokağa atacak değilim.
    Madem önceden düşünseydin diyebilirsin fakat bu tabletleri kullanıp gelişen bir yığın adam var. Belki daha fazla madde olsa içinde daha iyi gelişilir. ona lafım yok olamazda.

Yanlız ne kadar param olsa bile 500 tablet ilacı sokağa atmam.
    Ucuz filan diyorsun ama naposimle neredeyse aynı paraya geliyor gibi.
    Ya cidden ucuz ya ben fazla vermişim...

Kısacası:

1) Bunları alırken fiyat kaygım yoktu.
    2) Aldığım ilacı kullanacağım
    3) Yardımların için teşekkürler

Kendine iyi bak...

11. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada testosteron enenhat ile destekleyeceğim kürü...

12. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sanirim cevapi aldin ozaman ?

British Dragon olmadigina emin olabilirsin, Daha öncede belirttigim gibi bunlar British dispencary firmasindan...

13. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar Despo,

British dispencary ve British Dragon hemen hemen aynı firmalar. Bunu baştan beri biliyordum. Esas derdim şu sizlerin yardımsever ve arkadaş canlısı olmanız beni bu foruma yazmaya iten şey. Burada kimsenin kimseden menfaati yok. Tamamen bir bilgi paylaşım platformu.
    Bu konularda bilgi verirken zevk aldıgınızdan eminim.

Buna dayanarak benim sorum, British dispencary (British Dragons) firmasının,
    çıkarmış olduğu bu tabletlerin cidden British dispencary firmasına ait oldugunu nereden anlarız olmuştu.

Yani kısacası Thaibol denen bu ilacın orjinal oldugunu anlayabilmemiz için gerekli ip uçları nedir olmuştu.

Senin bana ilk verdiğin cevap tam benim istedigim gibiydi.
    Sana test den bahsetmiştim ve sen bana gidip direk o test konusunda fikir belirttin hatta üşünmeyip resimlerini bile koymuşsun.

Bunda hiç sorun yok. Fakat panzehire göre sahtelik ve gerçeklik anlayışı sanıyorum biraz farklı. Panzehirin kafasına yatmayan bir ilacın sahtemi gerçekmi oldugunu sordugun zaman onun verdigi ilaç sahte yada gerçek ayrımı yapmak yerine direk ilacın kötü yönlerini saymak ve underdose beş para etmez yaramaz sen onları kullanma git Naposim yada herneyse Paki sustanon al oluyor. Söylemek istedigim bu.

Ama tabi onunda görüşüne saygı duymakla beraber. Bana ucuz diyemi aldın vs. aklıma bile gelmeyen sebepler konusunda konuşuldugu zaman gene alınmıyorum fakat cevap yazma isteği duyuyorum.

Yani kısacası ilgilendigim konu şu elimdeki pembe dbolleri hasan ahmet mehmet mi üretti? (Fake mi yani)

Yoksa
    British dispencary firmasının orjinal ilacımı.

Demek istediğim bu.
    Lafı çok dolandırmadan bedava sirke baldan tatlı diye başlamadan
    düzgün bir cevap istedim.

Ama bana verilen cevap (Panzehiri kastediyorum) İlacın orjinal British dispencary yapımı olsa bile resmen fake ayarında b*ktan bir ilaç oldugu yönündeydi.

Ben ilacın bktan olmasıyla ilgilenmiyorum.
    British dispencary firmasının üretmiş oldugu bu ilacın bizzat British dispencary yapımı mı yoksa ahmet mehmet fake yapımmı olduguyla ilgileniyorum. Demek istediğim bu.

14. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Tabii her insan ayni düsünmez :) öyle olmus olsa zaten forum olsa ne olmasa ne ?

Simdi biz en iyisi sen resimleri gönderene kadar bekleyelim, daha kolay olur yardim etmek.

senin tek istedigin bunlarin sahtemi sahte degilmi.. Cevapi.. onun icin resim sart.

15. Guest

Guest Guest

Sevgili Flea kardes!
    Simdi sen bu üretim ve taylanddan pazarlama islerini bilmedigin icin bu sekilde fikir beyan ediyorsun.
    Tayland ülkesinde üetilen ürünlerin %80'i ayni laboratorlarda gerceklesmektedir. Devlet o kadar serbest kilmis ki nerdeyse devlet binasinda satislari yapilacaktir. Olayi baska noktaya götürmeden konumuza dönelim.

Biz burada olaya yakindan inceliy<oruz. 5 senedir hayatimda hep sahtelerle ve ugrastik. Sahte deyince karaborsada üretilen maddeler demek degildir. Eger firma ürettigi ilacin dozunla oynuyorsa bu sahtedir. Ben sonra gelipde insanlara yok kardesim sustanon saglamdir diyemem.
    Mesela sana örnek vereyim. Yunanistandan cikan sahte decalarin icinde yine nandrolon maddesi vardi. Pekji buna ne demek gerekiyor? Ha Norma firmasi kendisi dpzunu azaltmis ha baska birisi el altindan ayni ürünü yapmis ama dozunu indirmis. Kardes sahte mefhumu genelde ya doz ayariyla oynamadir yada maddenin icine baska madde atip kara gecme olayidir.

Simdi bu durumda sen benden ne dememi bekliyorsun? Sen firma üretimimi yoksa baskasimi üretti diye soruyorsun? Firma üretmis olsa bu seni rahatlatacak ama baskasi üretmis olsa o zaman FAKE damgasi vuracaksin. Bende seni aydinlatmaya calisiyorum ve konuyu baska yöne cekmeye calisiyorum. Cünkü ordaki olanlari bilmez isen o zaamn bu FAKE olayini bu sekilde hep benimsersin.
    Ben daha cok Tayland ürünlerine o sekilde bakiyorum. Ama Fransa+amerika+ispanya vesaire ülkelerden gelen maddeler olsa o zaman Fake olayinda sunu yazabilirim. Bu ürünün kapagi su sekilde omali söyle yazilar basilmis olmali ve eger bunlar olmaz ise bu fake dir felan.

Sustanon olayin'da iki yönlü bir yazi yazmistim. 1. Sustanon kullanmayin cünkü doz ayari azaltilmistir. 2. Sustanon kullanmayin cünkü vücut testo ayariyla oynaniyor ve onun yerine daha saglikli ve iyi etkili testoEnantat alin demistim(kur düzenleme acisindan).

16. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sustanon olayin'da iki yönlü bir yazi yazmistim. 1. Sustanon kullanmayin cünkü doz ayari azaltilmistir. 2. Sustanon kullanmayin cünkü vücut testo ayariyla oynaniyor ve onun yerine daha saglikli ve iyi etkili testoEnantat alin demistim(kur düzenleme acisindan).

Evet farklı bir bakış açısı. Normaldir doğrudur ama içinde ne olursa olsun örneğin; türkiye de eczanede satılan sustanon'u ahmet mehmet üretiyorsa bu eczanede satılan maddesinden çalınmış sustanon dan daha kötüdür.

Her halikarda 200 mg sustanon almak varken sahtesi tamamen etkisiz olabilir. Yunanistan da satılan sahte deca da nandrolone çıkmış diyorsun.
    Olabilir 30 mg çıkabilir... Ama ben 200 mg dan aşagı sustanon oldugunu sanmıyorum eczanelerde. Ama diyorsan ki, test ettirdik elimde belgesi var, tara gönder bakalım kaç mg çıkmış sustanonlar :)

Yanlız Pakistan da satılanı 250 mg tam hakkını vererek çıkıyorken
    Türkiyede ki 150 mg çıkıyor yada 100 mg çıkıyor şerefsizler bunun maddesinden çalmış diyorsan ve 250 varken 100 mg neden kullanalım diyorsan son derece haklısın...

Buna lafım yok. Ama şunu kabul etmek gerekir ki, eczanede satılan ve bizzat organon türkiye tarafından üretilen sustanon da 0 mg testosteron olsa dahi bunu taklit etmeye kimsenin yetkisi yoktur. Birisi orjinal organon yapımıdır diğeri mehmet ağa steroid labaratuvarı imalatıdır.

İşte mehmet ağa imalatımı yoksa Organon imalatımı??? Bence bu genede çok şey değiştirir. Çünkü bana kalırsa, Organon'a sundukları steril şartlar ve doz ayarı bakımından daha çok güvenirim. Hipogonadizm hastalarının ve vücutcuların hepsini toplarsan gene az bir sayı eder tr nüfusuna göre. Ama bunu senden başkalarının da kullandıgına emin olabiirsin.
    Mehmet ağanın steroidini kaç kişi kullanır? Steril ve zararsız oldugundan kim emin olabilir. Eğer bana diyeceksen ki Organon'un sterillige dikkat ettigine nasıl eminsin? o zaman Oganon u zan altında bırakmış olursun.

Bana lütfen doz ayarları düşük steroidlerin tahlil sonuçlarını verebilirmisin?
    Bunu kendim için değil inanmayabilecek insanlar için söylüyorum.
    Kim ipler Tayland da lisanssız üreten underground BD firmasını.
    Ama organon diyorsan ve tıbbi amaç için ilaç üreten bir firmayı suçluyorsan ki bu resmen hırsızlıktır, bunun kanıtını görmek isterler senden.

Ben görmek istemem kardeş ben sana inanıyorum.
    Sana güvenmesem soru sormazdım. Ama ya başkaları görmek isterse?

Ayrıca bu konuyu kapatıyorum. Sahtelik ve gerçeklik konusunda bundan sonra mesaj yazmayacağım. Resimi eklerim ben ve arkadaşlar bakarlar.
    Onların fikirlerini alırım. Ve kürüme başlarım...

Testosteron Enenhate olayına gelince. Enenhate denen ilaç
    Çok bir para değil. Ulaşamadıgımdan sustanon'u savunuyor değildim.
    Sustanon daha önce kullandım ve iyi sonuçlar aldım.
    Ha bu demek değildir ki enenhate ile de iyi sonuç alamam.
    Ama eczaneden satın aldıgım Sustanon beni tatmin olacagım kadar geliştirdi. Demek ki o kadar da bktan değilmiş...

Herneyse açıklamarın için teşekkürler.
    Saygılar sevgiler.

17. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Birde panzehir şimdi bak dianabol+deca kullanılırsa deca dick olma ihtimali nedir?

Deca+Enenhat kullanılırsa nedir?

Sırf deca kullanılırsa clomifen buna çare olmuyor...
    Deca+Dianabol kürü popüler değil mi?
    Deca Dick olan adamlar Deca yı yanlız başınamı kullanıyorlar?

18. Despo

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Flea biraz bilgi daha edindim..

Paketi olmadiginda bu resim yaramaz ama baskalarina belki sonra yarar..

Iki sahtelerin icindekiler sunlar...

Bodyofscience sitesinde dutchbodybuilder gercekten bu sahtelerde internetin bence krali :idea:
    Neyse.. Sunu diyor...
    "The tube on the right was bought in a Thai pharmacy and had a wrong top/lit. The tabs where so well counterfeit that I asked Amm himself and he mailed me that they where not produced by The British Dispensary. "

Yani sagdaki kap Thailandin eczanedesinden alinmis ve yanlis "top" var diyor. Ve Bunlar okadar iyi sahte yapilmislarki Mail attim ve kendileri bunlari British dispensary firmasi tarafindan üretilmedigini belirtmis....

Bunun tercümesini istiyorsaniz Sarc var sitede ÖM atin :)

burada son kullanma tarihi yaziyor...

070508

Bu resimde ise... ortadaki iki resim (yukari/asagi) real digerleri sahte...

Umarim biraz daha aydinlandin..

Bu bilgilerin hepsin bodyofscience sitesinden alinmistir dutchbodybuilder´e tskler....

/Despo

19. Guest

Guest Guest

Flea:

Tr sustanon dozu azdir siz gidin sahte alin demek mantiksizca. Böyle bir ima uyandirdigimi zanetmiyorum. Nitekim ben bu isde sonuc bellidir ve bu ortaya cikan sonuctur ki sadece bir kisi degil bir cok kisi analiz etmistir. Doz ayari saglam degildir bunu kullanmayin diyorum. Fakat TR dekini kullanmayin siz gidin sahte mal alinda demiyorum böyle bir mantik olurmu? Ama Pakistan+Ingiltere(sahteside var dikkatli olmak lazim) gibi bazi sustanon üretimleri ölcülmüstür ve doz ayari dengelidir. Sustanon 250mg ampüllerde kullanilacaksa hic kullanilmasin ve TestoEnantat alinsin cagrisi yapiyorum tabi ikinci sebeb olarakda doz ayarinin düsük oldugunu söylüyorum. Sadece Sustanon olsa yine iyi. Anapolon maddesi de düsük.

Bunun analizlerini belgeleriyle beraber ve ingilterede yapilan sonuclarida herseyiyle beraber sitede koyacagim. Yakinda sirf bu konularla ilgili bir site acilacaktir ve burada hepsi yer alacaktir. Sabirla beklersek herkes ögrenmis olacak.

Organon firmasi Hollandaya aittir ve bu firma son 5 senedir güvenirligini kayip etmistir. Kimyacilar arastirdi ve ortaya cikan sonuc nedir biliyormusun?

Sustanon maddesinde hizli etki eden iki ester olmasindan dolayi benzil alkol düzeyini %5 olarak beni8msemisler. Ama Trdeki kimyacilar steril olsun saglam olsun mantigiyla icine iki kat Benzil alkol koymuslar. Bunun aynisini Misirda yapiyor. Sonuc itibariyle igneyi vuruyorsun ve agrilar cogaliyor. Bu agri pakistan sustanonunda dahi avr ama pakistandaki sustanon her nedense abzes cikarma olasiligi olmuyor. Test sponuclari8na göre icindeki benzil aklkol düzeyi standart verilere göre ayarlanmis.
    Tr sustanondakiler maaleshef benzil alkol düzeyi fazla. Bu sekilde kaslara zerk edilirse ordaki hücreleri öldürüyor ve savunma mikroplarini yok ettigi icin abzess olusmasinda büyük rol oynayabiliyor. Dr.Ismet Yigit(ege üniversitesi hastanesinde belli dönbemlerde görev yapmistir) izmir de iken calistigi zamanlarda aynen sunlari söylüyor: " görev yaptigim zamanlarda abzessden hasar gören sporcular bana ve arkadasima geliyordu. Ne aldiklarini sorduklarimda hepsi ayni cevabi vermisti SUSTANON. Tabi o yillarda bu maddenin abzess yaptigini hala anlayamamistik. Herhalde güneste fazla kaldi ve madde bozuldu tahminini yürütttük. Oysa bugün bu olayi daha iyi anlayabiliyorum".

Sonuc itibariyle ben nicin insanlara bu maddeyi tavsiye etmedigimin 3. bir sebebini de ögrenmis olduk. Bu konuyu dogrusu bir baska konuda uzun uzun aciklamistim onun icin simdi uzatmayacagim.

Tibbi amacli üretim yapan resmi sirketler olan Organon ve benzeri steroid üreten firmalar maaleshef normal Tibbi amacli satislarda satis orani cok düsüktür. eger hic bir sporcu bu steroidleri almasa kesinlikle bu firmalarin cogu kapanacaktir. Organon firmasinin Dünya piyasasinda yaptigi 15 cesit maddenin 12'si steroidlerdir. Onlarda biliyorki bu ürünler resmiyette dagitiliyor ama parayi sporculardan kiriyorlar. eger isterlerse sporcularas atisi da engellenir bunu her firma biliyor. Kocaman Alman schering firmasida bunu biliyor ama schering firmasi fiati artirtarak bunu bir nebze olsun engellemistir. Almanyada TestosteronEnantat üreten firmalar en az 10 tanedir. Ve bunlarin cogu bir ampülü eczanede 7-8 Euro ya satiyorlar. Su an gidin Iran yada Yugoslavya ya ordaki Testosteronlar bir ampoülü 60 -90 cent civarinda. Yani 1 milyon civarinda diyelim. aradaki farki görebiliyorsunuz. Oysa ikiside ayni ürünü tasiyor ve steril olarakda her iki ürün saglam.

SUNU LÜTFEN OKUYUN:

Bugün Organon firmasinin üretimini yaptigi Laboratorlar 1980'li yillardan kalmadir ve yeni aletleri yoktur. Kimyaci olanlar bu üretimlerin nasil yapildigi hakkinda az cok malumatlari vardir. Eger Ham maddeniz elinizdeyse o zaman üretimleri cok basittir. Bunu kücük bir aletle ve dar bir odada cok steril ve düzgün kaliteli bir sustanon cikarabilirsin. Sana 5 dakika kimyaci bilgi verse sen evinde bile cikarabilirsin. Yani organon büyük firma bu isi steril yapiyor mantigi bugün su zamanda geceli degildir kaldiki uzmanlar organon firmasinin üretimini de cok iyi biliyor.
    british dragonun ürettigi laborator bile Organondan büyük.
    Almanyada Tanidigim yer altinda mal üreten profesyonel sporculari bilirim. Adamlarin elinde 60 bin euroluk laborator tesisati var. Bunlar Yunanistana gittiler ve organon firmasinin ürettigi deca laboratorlarinin resimlerini cektiler(gizli cekim). ayrica anlatiyorlarda. Ordaki aletleri kiyasliyorlar ve aletlerin kalite ile tutar fiyati su an piyasada 15 bin euro. Artik gerisini sen kiyasla.

Dianabol+Deca olayini sormussun.
    Bu iki madde kombinasyon edilirse gercekten de iyi bir hacim kazandiriyor. Ama hacimin coghunlugu sudur. Deca DICK olayida bir yönden burdan geliyor. Vücuda depolanan su kurdan sonra geri gittigi icin bu hacmin bir degeride kalmiyor.
    DecaDick:
    Deca maddesi hakkinda baska bir sitede uzunca yazi yazdim. Olaya kisaca bir aciklik getireyim.
    Deca maddesi testostrona ve dianabol maddesine oranla erkeksi yumurtaliklara daha cok zarar veriyor. Spermada bozukluk+yumurtaliklarins arkmasi ve kücülmesi ve potente azalma gibi haller cikabiliyor.
    Genelde deca tek basina kullanimlarda bu oran büyüktür. Ama yaninda dianabol ve en önemlisi Testosteron alindiginda bu yan etki azaliyor ve cikma ihtimali ancak kurun uzunluguna yada doz ayarinin yüksekligine kaliyor.
    Clomifen yada HCG maddesi bile cözüm getirmiyor. Deca böyle bir madde. Bundan dolayi bir cok sporcu su dekilde kurlar düzenleyebiliyor.

Örnek (Deca+testo)
    -A-
    1. 400mgDeca+500mgTestosteronE.+100mgCinko
    2. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    3. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    4. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko

5. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    6. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    7. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    8. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko

9. 200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    10.200mgDeca+250mgTestosteronE.+100mgCinko
    11. 250mgTestosteronE.+100mgCinko
    12. 250mgTestosteronE.+100mgCinko

13. 250mgTestosteronE.+100mgCinko
    14. 250mgTestosteronE.+100mgCinko
    15. 250mgTestosteronE.+100mgCinko
    16. ----------BOS------------

17. Clomid+Creatin (4 hafta)

Örnek -B- (Deca+Dianabol)
    1. 400mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)
    2. 400mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)
    3. 400mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)
    4. 400mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)

5. 400mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)
    6. 200mgDeca+20mgDianabol+20mgNolvadex(tamoksifen)
    7. 20mgDianabol
    8. 15mgDianabol

9. Clomid+Creatin(4hafta)

Örnek-C- (Deca+Dianabol+Testo)
    1. 200mgDeca+500mgTestoE.+20mgDianabol+20mgTamoksifen
    2. 200mgDeca+250mgTestoE.+20mgDianabol+20mgTamoksifen
    3. 200mgDeca+250mgTestoE.+20mgDianabol+20mgTamoksifen
    4. 200mgDeca+250mgTestoE.+20mgDianabol+20mgTamoksifen

5. 200mgDeca+250mgTestoE.
    6. 200mgDeca+250mgTestoE.
    7. 200mgDeca+250mgTestoE.
    8. 200mgDeca+250mgTestoE.

9. 200mgDeca+250mgTestoE.+25mgDianabol+20mgTamoksifen
    10.200mgDeca+250mgTestoE.+25mgDianabol+20mgTamoksifen
    11. 250mgTestoE.+25mgDianabol+20mgTamoksifen
    12. 25mgDianabol+20mgTamoksifen

13. 20mgDianabol
    14. 15mgDianabol
    15. 10mgDianabol
    16. Clomid+Creatin

(Bu Steroid kurlari kesinlikle ilk defa Kullanacaklar icin degildir.)

20. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    0
    Valla Dianaboleri bizim burada hoca getirtiyor, direk alıyorlar burdakiler. sahtemi değilmi kasmıyoruz. Gerçi dediğim gibi sadece dianabol kürleri yapıyorlar.

Sayfayı Paylaş