Pek yeni sayılmam ama :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LordF4T1H tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    1 senelik düzenli gittim ve yoğunluktan dolayı ara vermek zorunda kaldım. Tekrar başlamayı düşünüyorum, 1 aylık süreci atlatınca supplement desteği ile eski formumu yakalamak istiyorum hemen olmaz biliyorum tabi ki süreci hızlandırmak sadece :)

1 aylık program bitince bana bir öneri yapar mısınız 1.5 ay boyunca uygulayacağım antrenman programı yani.

Ayrıca supplement destek yapmak istiyorum 1 aylık süreci geçtikten sonra erken gerçi ama eski kiloma ve formumu çabuk yakalamak istiyorum.
    Muscletech Mass-Tech kilo aldırıcısını almak istiyorum 3 ay geçene kadar kilo aldırıcısı ile devam etmeyi düşünüyorum veya 2 kutu bitirene kadar kilo aldırıcısı kullanırım. Sonrasında protein tozu,creatine,performans artırıcı,amino asit ve kazein proteini almak istiyorum.

Almayı düşünüyorum baştan eski kiloma hızlıca kavuşmak için yaklaşık 7-8 kilo almam lazım yani. Beslenme programı da yapıcam tek supplement olmaz.

Kombinemi bu şekilde düşünüyorum sizce nasıl ?

Protein tozu: Bsn Syntha
    Creatine: Belli değil
    Performans Artıcı: Bsn No-Xplode 2.0
    Amino asit: Muscletech'in sıvı ve toz halinde amino asitleri var karar veremedim toz olanı düşünüyorum profesyonel değilim sonuçta doğru mu acaba kararım ?

Eksiğim veya yanlışım varsa düşüncelerimde değiştirerek ve ekleme yaparak tavsiyeler verirseniz çok makbule geçer :)

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Lord;
    Bsn protein ok (Ultimate prostar tavsiye ederim)
    X-plode içinde komplex creatine var (Bu ürünü kullanırken ekstra dışarıdan creatine gerek yok) ürün bitince alırsın Musclephram (300 gram)& Universal (1kg) creatine uygundur.
    Amino asit :Liquit olanlarda sıgır gelatini var (marka ürün detayına girmiyorum )
    Toz yada tablet tercihin olsun.

3. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Sayfayı Paylaş