Pectus Excavatum u olan arkadaşlar ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve tolgakocak tarafından 17 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tolgakocak

tolgakocak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar uzun süredir siteyi takip ediyorum ancak çok yazı yazan biri degilim ilk konu başlığımıda böylece açmış bulunuyorum..
    Aramızda acaba pectus excavatum (halk dilinde kunduracı göğsü olarak bilinen) hastalığa sahip olanlar varmı ? eğer varsa bb size yararlımı oldu zarar getirdimi workout sırasında sorunlar yaşadınızmı bunları tartışmak isterim çünkü bende aynı hastalığa sahibim 1 senelik düzensiz ve son 2 aydır düzenli spor geçmişim var hastalığım dışında vucudumdan memnunum konunun gidişatına göre fotoğraflarımıda paylaşabilirim merak edenler için..

pectus excavatum hakkında genel bilgi ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Pectus_Excavatum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:21 ----------

bu arada ek bilgi ekleyim forumda hafif bilgiler buldum benim durumum baya ağır bir çok arkadaşa göre..baya büyük bi bozukluk vardı hatta doktora gittiğimde doktor kesinlikle amelyat olman gerekiyor yoksa kalbine doğru gidiyor kemiklerin dedi ve 2007 de amelyat oldum ama görünüş hiç değişmedi hala hiç memnun degilim halimden..
    eğer sizin hastalığınız çok gelişmiş degilse hiç amelyata girmeyin ben zorunlu oldugum için girdim..ne kadar ağır ve acılı bi amelyat olduğunu heryerde okuyup duyabilirsiniz..

2. kraote33

kraote33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum benimde var ve iç organlara zararı yok bence ameliyata gerekte yok bodyle biraz düzelebilir ama tamamen yok olmaz

Sayfayı Paylaş