Pectus excavatum ( Kunduracı Göğüsü)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve be2pac tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. be2pac

be2pac Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ben 97 doğumluyum ve göğsümde şekil bozukluğu var. Nuss ameliyatı olan arkadaşların düşüncelerini almak istiyorum. Boyum 1.84 ve kilom 60. 3 öğün olan yemeğimi 6 öğüne çıkardım. Kilo almada sıkıntı çekiyorum kilo aldıktan sonra derinliğini ölçeceğim. Sağlık sıkıntısı çekmiyorum fakat psikolojik olarak adamı berbat ediyor ve son senem bu sayısal öğrencisiyim. Okul vakti nuss ameliyatı olmayı düşünüyorum fakat korkum var biraz da. Lise 4 bitimindeki yaz da vücut geliştirmeyi düşünüyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pektus Derneği bunu beğendi.
  2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Ameliyat estetik olarak seni tatmin edecektir orası şüphe götürmez.Spor hayatını nasıl etkiler bilemem.Izmirde mi olacaksın ameliyatı?

3. be2pac

be2pac Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Hayır daha ameliyatla ilgili bişey diyemeyeceğim şuanda doktora görünmedim . İç anadolu bölgesinde yaşıyorum en yakın herhalde ankara var orada olabilir. Özelde varsa özelde olurum

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Özelde çok yüksek fiyatlar çekebilirler.Zor bir ameliyat değil bildiğim kadarıyla ama ümit vermiş gibi olmamayim her vaka kendine özeldir.Insallah en kısa zamanda iyilesirsin.Izmiri sormamin sebebi 9 eylül univ de sirf bu isle uğraşan bir ekip var sanirsam ondan söylemiştim.

5. be2pac

be2pac Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım Teşekkürler. Fakat maksat sağlıksa ödenen paralar hiçtir

6. Pektus Derneği

Pektus Derneği Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Marmara Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi
    Hasta okulu konferanslarımıza katılabilirsiniz. Yeni yılın ilk, ama kendisinin 6.'sı olan " Hasta Okulu"nu 17 Ocak 2018 tarihinde, saat 14:00'de, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin -2. bodrum katındaki konferans salonunda gerçekleştireceğiz.

Pektus ameliyatlarına nasıl başladığımızı, nasıl devam ettiğimizi ve şu anda klinik olarak dünyada hangi konumda olduğumuzu konuşup tartışacağız. Katılımcı hastalarımıza da sırayla söz verilecek. Böylece hem doktor ağzından, hem hasta ağzından konuyu zenginleştireceğiz.

Sayfayı Paylaş