PCT yardım

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve Sixpackss tarafından 6 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Sixpackss

Sixpackss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba yaş 24 192 boy 98 kiloyum. yağ oranım 14% civarı 3 yıllık spor geçmişim var.

primobolan+ sustanol küründeyim 2. haftadayım 500 sustanol 200 primabolan alıyorum haftalık pazartesi-cuma

kür 10 haftalık kür esnasındahiç bir pct ürünü kullanmıyorum sadece kür sonucu hormon sonucuna baglı preglyn alacagım bu konu hakkında tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim ve kürün ardından pct olayı olursa sayet pctden sonra kas kaybı olmadan tren ace + masteron+testo + winstrol girecem bunun hakkındada yorum sadece tecrübeliler yazarsa sevinirim 5000 ünite preglyn gibi abuk sabuk degerler yazmayın lütfen

2. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    pct kulaktan dolma bilgilerle yapılmaz kaldı ki sende bişeyler duymuşun ona göre ahkam kesmişsin. bir kere kür içinde jinekomasti hissetmiyorsan testislerinde herhangi bir ufalma yoksa kürün sonunu bekle ve pct yap. onun dışında mct gerekirse seyire bakmak lazım...herkesin vucudu farklı tepkiler veriyor mesela bende danabol çok fazla östrojen patlaması yapıyor ve kesin jinekomasti agrısına sebep oluyor bu yüzden ben kür başlarken daha tamoksifen alıyorum artı aromasin ile östrojeni dengeliyorum , ama sende de aynısı olur diyemez kimse....geçişli bir kür yapacaksan pct yi en sonunda yaparsın o yüzden vucudunu takip et gerekirse önlem al.

emre erdem bunu beğendi.
  3. Sixpackss

Sixpackss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    pctyi geçişli kürde kullanmadan sona bırakmak yani uzun süreli dogal testo üretmemek kücültmez mi testisleri birde pct miktarı ne kadar gerekir ortalama soruyorum 500x10 gün gün seklinde veya haftada 1 olmak üzere 1500 ü 2 kere vurmak tarzı seyler gördüm diger 5000 ini söyleyenleri zaten sacmaladıgını düşünüyorum yani bu konuda hormona baglı yapıcam ama yapsam hangi tür yapim 500 lük mü 1500 lük mü veya baska sekilde mi girdigim kür zaten eczane kürü ve vücut ilk defa aldıgı icin fazla yan etki yapacagını düşünmüyorum acıkcası sadece oluraa ne sekilde yapim fikrini söyler misin

4. Renas ışık

Renas ışık Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum keşke biraz araştırarak girseydin bu işe. Kür içi düşük doz hcg kullanarak testisini koruman lazımdı.Aynı zamanda E2 testini düzenli olarak yapıp Anti aromataz ilaçlarla E2 ni kontrol altında tutman gerekir. 10 hafta sonra pregnyl kullansanda kür içi kullanım kadar etki görmeyeceksin ve büyük ihtimalle eski testo üretimini yakalayamayacaksın.

5. Sixpackss

Sixpackss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    şuan 2. haftamdayım yani 3. ignemi vuruldum yeni geç degil heralde sonucta dogal testeron tam kapanmadı ne alayım ne önerirsin

6. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    566
    Ödül Puanları:
    103
    Preglyn enjeksiyon günleri 250ml göbeğin iki üç parmak yanına. Kür içi hcg den kasıt bu.

emre erdem bunu beğendi.
  7. Sixpackss

Sixpackss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    kür esnasında böyle kullanmasam olmazmı ilk kür oldugu icin yani ne gibi fark olur kullanıp kullanmamakla

8. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    566
    Ödül Puanları:
    103
    250 iu olacak duzelteyim ml degil. Kur esnasinda testislerin atrofiye girmesini engelleyeceksin. Kur sonu testisler uretime hazir olacak ve yuksek dozaj hcg alman gerekmeyecek. Bu konu hakkinda octeniscrup ustadin konularini incelemnizi oneririm.

9. Renas ışık

Renas ışık Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Geç kalmamışsın kür içi 250iu yada 500 iu pregnyl kullan haftada 2-3 gün yeter. Ben 500 iu kullanmıştım artı 75 iu hmg vurmuştum ama o tercihe bağlı.

10. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    birincisi piyasada pregnyl yok sadece choriomon var oda 5000iu 1ml olarak insulin enjektörüne çekilir her 0.1ml si 500iu ya tekabül eder. pregnyli kür içinde kullanmak yeni bir yaklaşım faydası olabilir ancak kişinin tesitisinde zaten böyle bir başkı oluşmadıysa oluşacak diye kullanılması tartışılır. bu nedenle siz böyle bir yatkınlık gösteriyorsanız evet kür içinde azar azar kullanın ama zaten atrofi yoksa pregnyle hiç gerek yok....klomenle pct yapılır geçilir.

11. ebenezer

ebenezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    3 ay dışardan hormon alacaksın lh sıfır gezeceksin bu arada ve testis atrofi yapmayacak öyle mi? Dostum testo yerine b12 basıcaksan bilemem ama vücut sustanonun en geç 3. Dozunda Lh ı sıfırlar. Kendimden ve onlarca kişiden biliyorum.

12. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    senin yerinde olsam bana bu cevabı vermeden önce kür geçmişimi bir araştırmanı dilerdim. Şehir efsaneleri ile iş yapılmaz BetaHCG kadınlık hormonlarından biridir bu nedenle olur olmadık alınmaz. fazlası leydig hücrelerine zarar verir. salonda herşeyi kulaktan duyan hocalar gibi pregnlyi duyan panzehir muamelesi yapmasın.

13. ebenezer

ebenezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum senin kür geçmişinle alakası yok ben arkadaş ileriki dönemlerinde düşük testo,kısırlık vs. problemlerle uğraşmasın diye tavsiye veriyorum isteyen hiç kullanmasın hcg hatta pct de yapmasın ömür boyu testoyu dışardan çaksın ama bilyelerin durumu ne olur o meçhul.

14. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Beylikdüzü
    choriomon sadece 5000iu olduğuna eminmisiniz?

15. Yuruyenefedrin

Yuruyenefedrin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sustanon rimobolan kurunde kur ici hcg onermisler tamamen sacmalik kesinlikle kullanma kuru mahvedersin e2 testine gir ona gore arimidex kullan yada ezbere haftada 0.25x3 veya 0.50x3 de alabilirsin

16. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    Ya arkadaşlar sizleri anlamakta zorluk çekiyorum. benim tecrübemdeki çoğu adam buraya yazı yazmaya üşenir sizde söylediklerimi uydurmuşum gibi davranıyorsunuz. evet kardeşim pregnly nerdeyse 2 senedir yok choriomon da sadece 5000iu var. diğer soruya cevapta betahcg her kürün pct si değildir hatta kafana göre kullanmak risklidir nedenini anlattım...temel pct aracı klomendir nolvadextir cinkodur b12 dir aromasindir arimidextir. pregnly sadece ve sadece testisler ufalmışssa ve üretim tamamen durmuşssa yani meni kalitesi tamamen bitikse kullanılır testisler kendine gelene kadar ufak dozlarda bölünerek kullanılır testislerin kendine gelmesi beklenir akabinde üretim için klomen şarttır.

17. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Beylikdüzü
    Engin tecrübelerine piyasada halen preglyn olduğunu ekleyeyim o zaman.

Ekli Dosyalar:

18. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    sen bu pregnly eczaneden aldıysan sorun yok ki pregnly soğuk zincirdir yani taşınması sırasında bu zincir bozulmuşssa ki karaborsadan alacağın ürünlerde bu mümkün hiç kullanma at çöpe. eğer eczaneden aldıysan bizimle paylaşta bizde bilelim.

19. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Beylikdüzü
    Eczaneden aldım,pregnly dahil bir çok pct ilacına ulaşabiliyorum.Ben sana ilk sorumda bir ithamda bulunmadım sadece eminmisin diye sordum sen beni yanlış anladın.

20. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    benim kimseyi itham etmek gibi bir derdim yok amacım burdaki arkadaşlara destek olmak ben birçok şeyi yaşayarak öğrendim artıları eksileri ile bu nedenle burdaki arkadaşların benim yaptığım hataları yapmamasını sağlamak amacım...sanada kinaye ile sormadım gerçekten 2 senedir bu ilaç hiçbir eczanede yok depoda yok...sen temin edebiliyorsan bizede söyle bu kaynağı herkes faydalansın isterim.

Sayfayı Paylaş